Vyhľadávanie

Galéria

najnovší obrázok od

MR2
rozlíšenie 
veľkosť 
zobrazení 
pridané 
1600x900
340,76 kB
15439
11.8.2021
17:47:11

Kúpiť na PC

Kúpiť na PC
69,99€

Anketa

Ako hodnotíš NFS Heat? (známkovania ako v škole)
1
Zobraziť sekciu 1696

2
Zobraziť sekciu 1461

3
Zobraziť sekciu 1411

4
Zobraziť sekciu 1425

5
Zobraziť sekciu 1420

Spolu hlasov: 7413

Odkazy

Naša ikonka:
Naša ikonka

Spolupracujeme:
ABCgames.sk - hry, cheaty, trainery, návody, preklady, cd obaly, wallpapery, screenshoty, download
NFS-Planet
NFSCars.net
The-Witcher.cz
GTACity.cz

Štatistiky

Need for Speed Center

Anketa k No Limits

Po dlhšej dobe je na čase znovu zmeniť anketu. V tej poslednej ste mali šancu ohodnotiť známkou posledný veľký diel NFS z roku 2013 - Need for Speed Rivals. Názory na hru boli rôzne už od jej vydania, a anketa to len potvrdzuje. Najviac hlasov má totiž najlepšie hodnotenie, na druhom mieste je však to najhoršie. Môžeme teda tvrdiť, že hra je vcelku kontroverzná a názory na ňu sa stále líšia.V ďalšej ankete sa pýtame, ako/a či vôbec budete hrať najnovšie NFS No Limits. Budete hrať na telefóne/tablete s Androidom? Alebo na zariadení so systémom iOS? Niektorí možno hru budú ignorovať, a radšej si počkajú na koniec tohto roku a pripravované plnohodnotné NFS na PC a konzoly. Ako to máte vy? Hlasujte!
zaslal Trhač    28.02.2015, 23:30:00    sekcia NFSR    komentáre (1)

WoS betatest príde neskoro

S pripravovanou hrou World of Speed je toľko problémov, že nám to vydalo na samostatný článok. Momentálne sme očakávali spustenie (niekoľkokrát odkladaného) uzavretého betatestu niekedy počas prvého kvartálu tohto roku, no nakoniec to tak skoro nebude. Vydavateľ hry spolu s vývojármi sa vraj zhodli na tom, že hru treba prerobiť.

Tento názor vznikol po zhodnotení výsledkov a spätnej väzby testerov z alfa verzie hry. Hra podľa článku potrebuje doslovne "výrazné modifikácie". Z toho môžeme usudzovať, že v Slightly Mad Studios práve panuje veľmi dusná atmosféra (odložené bolo totiž aj vydanie Project CARS, ich ďalšej hry).

Hlavným problémom by mala byť ovládateľnosť a fyzika áut, vývojári majú problém s tvorbou jedinečného modelu riadenia pre každé auto tak, aby ho presne napodobňoval. Vzhľadom na množstvo práce tak nemáme uzavretú betu čakať skôr ako v druhej polovici tohto roku. Sklamaní? My tiež. Na WoS sa tešíme už od začiatku roku 2014, a finálny produkt zrejme neuvidíme skôr ako v roku 2016. To vôbec nevyzerá dobre.

zaslal Trhač    28.02.2015, 23:00:00    sekcia WoS    zdroj: WorldofSpeed.com    komentáre (0)

No Limits dorazilo na Android

Pokiaľ ste začali jasať, môžete hneď aj prestať. NFS No Limits - najnovší diel série, určený pre mobilné zariadenia - zatiaľ totiž nie je dostupný v našom regióne. Situácia je rovnaká aj v prípade konkurenčnej iOS platformy, kde však bola hra (čiastočne) dostupná už od začiatku januára.

No Limits je podľa informácií z Google Play na obchode dostupné už od 17. 2., hodnotenie hry je momentálne 4,1. Tou veľkou otázkou je pochopiteľne - ako ho dostať do svojho smartfónu/tabletu?

Hra je zatiaľ dostupná v rovnakých lokalitách ako iOS verzia (Taiwan, Holandsko), no narozdiel od iOS AppStoru tu nestačí iba zmeniť jedno nastavenie lokalizácie. Preto znovu odporúčame čakať na oficiálne vydanie hry v našej krajine. Na internete sa však už vynorili rôzne súbory a spôsoby ako hru do svojho Androidu dostať. Určite je však bezpečnejšie pozrieť si video, ako zasahovať do systému svojho smartfónu.

zaslal Trhač    28.02.2015, 21:00:00    sekcia NFSNL    zdroj: Google Play    komentáre (0)

WoS: otázky a odpovede od vývojárov

Fanúšikovia hry World of Speed dostali na oficiálnom fóre pre hru možnosť dostať odpovede na otázky ohľadom WoS priamo od vývojárov zo Slightly Mad Studios. Vo fóre sa nakoniec nazhromaždilo viac ako šesť strán otázok, a po čase boli na stránke zverejnené aj samotné odpovede. Poďme sa na ne teda pozrieť.

Väčšina otázok sa týkala dlho odkladanej bety hry. Uzavreté beta testy budú obsahovať herné módy pre sólo aj tímové preteky. Po uzavretých betatestoch dostupných iba vybraným hráčom budú neskôr nasledovať aj otvorené testy, kde už prístup nebude ničím obmedzený. Progres, ktorý hráči vykonali v uzavretých testoch však po bude po skončení testovania vynulovaný.

K prvým testom hry bude pustená iba malá skupina hráčov, od ktorých sa očakáva vysoká spolupráca a spätná väzba pre vývojárov. Na stránke sú priebežne zverejňované rôzne súťaže, v ktorých je možné vyhrať tzv. beta kľúč, ktorý vlastníkovi zaručuje účasť v uzavretých beta testoch.Cieľom prvých betatestov je overiť funkčnosť kľúčových systémov hry - autentizácia používateľa, stabilita serverov, matchmaking, samotné preteky, no tiež aj nastavenie fyziky a ďalších vlastností hry. Na konci uzavretých betatestov by sa hra už mala ponášať na hotovú verziu.

Ďalšie otázky sa týkali áut, ktoré sa v hre ocitnú. Samozrejme že ich počet sa bude postupom času rozširovať, zopár oznámení sa dočkáme ešte pred spustením prvých betatestov. V samotných testoch bude asi 15-20 rôznych modelov, čo úplne postačuje potrebám testovania. Nové autá budú do hry pribúdať aj po jej spustení - to už poznáme s NFS World. V hre sa dočkáme viacerých áut triedy classic muscle, čo je kategória doteraz vynechávaná. Tiež sa dočkáme nových superšportov. A nakoniec, v hre bude možnosť ovládať svetlá áut (spomínajme teraz chvíľu na skvelé Need for Speed: Porsche Unleashed), no nie blinkre. Svetlá však budeme môcť rozbiť a zničiť, a to by malo mať reálny dopad na hrateľnosť - predovšetkým v noci. To už znie naozaj zaujímavo.

zaslal Trhač    27.02.2015, 20:00:00    sekcia WoS    zdroj: WorldofSpeed.com    komentáre (0)

Prvý update pre No Limits

Mobilné NFS No Limits sa dočkalo prvého updatu. Momentálne sa teda môžeme baviť o verzii 1.0.11, ktorá prináša hlavne nové autá, nové triedy áut, nové mapy a ďalšie herné funkcie. Kompletný popis nájdete na stránke itunes.apple.tw.Ide presne o tieto vylepšenia:
Car Classes: Access 5 separate garages for your best Street Car, Muscle Car, Supercar, and more! Each class has exclusive sets of parts and black market crates.
New Map and More Races: Unlock and race against each Blackridge crew individually when you unlock their specialized car classes.
New Supercars: Earn the Ferrari 458, the Mercedes AMG GT and the McLaren 650s with new blue prints from the Black Market.
Track Improvements: Watch for ramps and take extreme jumps that give you the edge over your opponent.
Police Patrols: Look out for spike strips and cop cars trying to ram you off the road. Shake off the cops to stay in the race!
Car Stats: Stay ahead of your rivals by using the new Car Stats display to uniquely tune each car!

V skratke - najdôležitejšie sú asi nové autá - Ferrari 458 Italia, Mercedes-AMG GT a McLaren 650S.

zaslal Trhač    21.02.2015, 21:20:00    sekcia NFSNL    zdroj: NFSPlanet.PL    komentáre (0)

No Limits: tím Firemonkeys

Vyzerá to, že štúdio Firemonkeys má skutočný záujem na tvorbe kvalitného moderného Need for Speed, i keď iba na mobilné telefóny. A tiež sa snažia komunikovať s fanúšikmi. To druhé dokazujú hlavne na Twitteri NFS No Limits, kde okrem postupného predstavovania soundtracku z hry tiež upozornili na ich YouTube video "Meet the team".

V ňom tento tím herných vývojárov predstavuje ich pohľad na sériu Need for Speed. Tým priamo hovoria aj o ich novej hre, ktorú popisujú slovami "je to tá hra, ktorú sme vždy chceli spraviť". Tiež sa vyjadrujú k pocitu autentickosti hry - ktorý chcú dosiahnuť obsiahnutím obyčajných športových áut (tj. žiadne superšporty) a spoluprácou so skutočnými, zavedenými značkami úpravcov áut (mimochodom odklon od jazdenia so superšportmi - posledné/prvé diely NFS - k úprave dostupných áut (Underground) je pre sériu NFS veľkou otázkou, uvidíme ako sa k tomu postavia na jeseň Ghost Games s ich plnotučnou hrou).

Jednou zo základných myšlienok hry by rovnako mala byť aj možnosť masívnych úprav auta po stránke vzhľadu - vo videu sa spomínajú milióny kombinácií. Firemonkeys tiež vychvaľujú ich vlastný herný engine, ktorý im umožní ovládať závodné prostredie. Grafická stránka by mala byť tiež výborná, grafický engine "nám dovolil robiť veci ako nikdy predtým".

zaslal Trhač    20.02.2015, 21:30:00    sekcia NFSNL    komentáre (0)

WoS: VW Golf GTI

Čakali ste betu? My tiež. No World of Speed, o ktorom sa verejnosť prvýkrát dopočula už pred jedným rokom v Amsterdame, tu ešte stále nie je. Dnes sa môžeme aspoň pozrieť na ďalšie auto, ktoré sa v aute objaví - je ním Volkswagen Golf GTI prvej generácie.

Modelová rada Golf vznikla v roku 1974 ako nástupca populárneho VW typ 1 (Chrobák). Auto bolo oveľa modernejšie - prišlo s (z dnešného pohľadu) klasickou koncepciou všetko vpredu, teda motor uložený pred prednou nápravou poháňal predné kolesá. Karoséria typu hatchback a vodou chladený motor tiež prekonávali staršie auto.Športovo ladená verzia GTI prišla o dva roky neskôr. Ani sám Volkswagen vtedy nemohol vedieť, že vytvoril prvý - ikonický - hot hatch. Prvý Golf GTI začal éru malých vreckových rakiet, ktorá vydržala až dodnes. Auto vtedy prišlo s dvoma benzínovými štvorvalcami, išlo o objem 1,6 a 1,8 litra. Oba mali výkon okolo 110 koní, čo nie je práve dych vyrážajúce číslo. Golf spred štyridsiatich rokov však vážil iba 810 kg, vďaka čomu bol nadpriemerne rýchly. Prvý Golf GTI má dnes vo svete výnimočné postavenie, a vo World of Speed sa zaradí po bok ďalších postarších velikánov - Mercedes-Benz 190E, Honda NSX a Mazda RX-7.
zaslal Trhač    14.02.2015, 10:00:00    sekcia WoS    komentáre (2)

Aký je vizuálny tuning v No Limits?

Vďaka neoficiálnej možnosti ako hrať NFS No Limits predčasne aj na trhoch kde ešte nie je normálne dostupné, máme na YouTube k tejto hre množstvo materiálu. Tentoraz sa pozrieme na možnosti vizuálnych úprav na aute. O možnostiach tuningu v hre sme písali už v súvislosti s FAQ a prvým gameplay videom.

Prvé video pochádza od používateľa AP3X™, ktorý má na tému NFS No Limits viacero videí (návod ako dostať No Limits do telefónu atď).


Vo videách vidíme, že možnosti tuningu sa vyrovnajú sérii NFS Underground. Na výber sú kompletné bodykity, ďalej úprava predných aj zadných svetiel (mračítka, zatmavenie), disky, spätné zrkadlá, výmena kapoty, spoiler na kufri aj odtrhová hrana na streche, a samozrejme nové výfuky. Niektoré zdroje na internete hovoria aj o strešnom nasávaní.

Všetko ešte môžete ďalej farebne doladiť. Či už sa jedná o základnú farbu karosérie, odtieň diskov, fólie na oknách alebo farbu brzdových strmeňov. Skrátka Underground v telefóne.

Druhé, komplexnejšie video je od používateľa Saif OS.

zaslal Trhač    11.02.2015, 10:30:00    sekcia NFSNL    komentáre (1)

Ďalšie skladby z No Limits

O najnovšom mobilnom NFS veľa informácií nemáme, hra je ešte stále oficiálne dostupná iba pre malú časť sveta. Počas tohto čakania na finálnu, vyladenú verziu nás aspoň Firemonkeys na Twitter konte NFSNL zásobujú novými ukážkami soundtracku tejto hry. Tentokrát tu máme nové skladby od Flosstradamus a Le Castle Vania.Obe skladby sú (rovnako ako skladby predtým) uložené na SoundCloude. Na voľné stiahnutie však bohužiaľ nie sú.

Všetky doteraz ohlásené skladby môžete nájsť v sekcii SOUNDTRACK k NFSNL.

zaslal Trhač    10.02.2015, 12:45:00    sekcia NFSNL    zdroj: Twitter.com    komentáre (0)

911 Turbo ako darček pre hráčov NFS World

Multiplayerový racing NFS World znovu oslavuje. Naposledy sme hovorili o darčeku pri príležitosti štvrtého výročia spustenia, predtým sa oslavovali dva milióny likov na ich Facebook stránke. A to bolo v júni minulého roku. Teraz sa oslavujú už tri milióny likov, a to znamená zisk jedného miliónu fanúšikov za necelých osem mesiacov! Skutočne slušná práca.Odmenou pre všetkých hráčov je tentokrát Porsche 911 Turbo “Glacier”. S autom ste mohli jazdiť v NFS World už od septembra 2010, bolo vtedy iba na prenájom. Aby ste ho však teraz skutočne získali, musíte splniť pár podmienok. Ide o prejdenie najdlhšieho preteku na mape - Hastings circuit - dvakrát. Môžete ho dokončiť buď v single- alebo v multiplayeri. Dôležité je, aby ste to stihli do stredy 11. februára 2015. Auto vám potom pribudne na účet v pondelok 16. februára.

zaslal Trhač    07.02.2015, 12:50:00    sekcia NFSW    zdroj: Need for Speed World stránka    komentáre (2)
Strana: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203


Archív noviniek