Vyhľadávanie

Galéria

najnovší obrázok od

Mazda RX-7 Spirit R '02
rozlíšenie 
veľkosť 
zobrazení 
pridané 
1920x1080
1,88 MB
2881
9.7.2020
16:59:52

Kúpiť na PC

27,99€

Anketa

Ako hodnotíš NFS Heat? (známkovania ako v škole)
1
Zobraziť sekciu 157

2
Zobraziť sekciu 101

3
Zobraziť sekciu 104

4
Zobraziť sekciu 82

5
Zobraziť sekciu 92

Spolu hlasov: 536

Odkazy

Naša ikonka:
Naša ikonka

Spolupracujeme:
ABCgames.sk - hry, cheaty, trainery, návody, preklady, cd obaly, wallpapery, screenshoty, download
NFS-Planet
NFSCars.net
Electronic Arts
GTACity.cz

Štatistiky

Need for Speed Center


Novinky

Nové video z NFS: Undercover - Lieutenant Keller

K oznámeniu, screenshotom a poodhaleniu príbehovej línie NFS: Undercover nám herný server IGN sprístupnil aj nové video k hre. Odhaľuje jednu z postáv, a to konkrétne poručíka Kellera z Tri-Cityjskej polície. V krátkej sekvencii vysvetľuje, prečo vstúpil do policajných zložiek. K záveru videa sa dočkáte aj trochu akcie.

zaslal Jakkub    16.08.2008, 01:42:26    sekcia NFSUC    komentáre (3)

Need for Speed: Undercover oficiálne oznámené! (príbeh + screenshoty)

Electronic Arts dnes vo svojej tlačovej správe oficiálne oznámili Need for Speed: Undercover a zverejnili aj niekoľko zaujímavých informácií ohľadom príbehovej línie. Nechýbalo zverejnenie 6 výborných screenshotov z hry vo vysokom rozlíšení (nižšie).

Need for Speed: Undercover vás čoby hráča postaví do role policajta pracujúceho v utajení, ktorý má za úlohu infiltrovať sa do siete medzinárodnej organizovanej zločineckej skupiny. Pre úspech celej operácie sa budete musieť účastniť sa závodov v uliciach a splniť množstvo úloh a zakázok pre zločineckú organizáciu. V tom vám bude pomáhať jediná osoba, ktorá pozná vašu pravú identitu - federálna agentka Chase Linh, ktorú stvárni známa herečka Maggie Q známa hlavne z filmu Mission: Impossible III.


"NFS: Undercover bude obsahovať hlboký a pútavý príbeh založený na princípoch hollywoodskych akčných filmov, ktorý hráča prenesie do fiktívneho sveta Tri-City Bay Area," povedal Bill Harrison, výkonný producent NFS: Undercover. "Práca s tak talentovanou herečkou ako je Maggie Q nám umožňuje vytvoriť jedinečný príbeh, ktorý zaujme hráča medzi jeho závodmi v 180-míľových rýchlostiach."


Nový diel NFS sa má vrátiť k starým koreňom série, teda nebudú chýbať naháňačky s políciou a drahé exotické autá v ešte exotickejších destináciach. To všetko bude poprepletané pútavým príbehom, ktorý bude podaný formou profesionálneho filmového zážitku. K tomu okrem už známych hercov dopomôže napríklad aj brat Jessicy Alby, Joshua Alba, ktorý v NFS: Undercover tiež vystúpi. Aby toho nebolo málo, celú filmovú časť hry bude režírovať Joseph A. Hodges.

Nám teda nezostáva nič iné, len sa tešiť na ultimátny herný a filmový zážitok, ktorý očakávame od NFS: Undercover. Hra vychádza 18. novembra v Severnej Amerike a 21. novembra v Európe na platformách PC, PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PlayStation 2, PSP, Nintendo DS a na mobiloch.
zaslal Jakkub    16.08.2008, 00:35:27    sekcia NFSUC    komentáre (29)

Príprava stánku EA na Games Convention 2008

Electronic Arts sa podľa všetkého chystá oficiálne predstaviť nové Need for Speed: Undercover na nadchádzajúcom veľtrhu Games Convention 2008, ktorý sa začína v Lipsku 20. augusta. Dokazujú to aj nasledovné fotky z prípravy stánku Electronic Arts, kde je jasne zakreslená zóna, ktorá bude venovaná Need for Speed. Pravdepodobne sa v týchto miestach dočkáme aj hrateľných ukážok z hry. Ak chcete vidieť viac aktuálnych fotiek výstaviska, kliknite si na GC Blog.

viac fotiek z GC
zaslal Jakkub    13.08.2008, 23:20:09    sekcia NFSUC    komentáre (13)

Prvé wallpapery k NFS: Undercover

Ruské fanstránky AllNFS.Ru zverejnili nasledovné dva kvalitné wallpapery s motívom Need for Speed: Undercover. Jedná sa asi o úplne prvé tapety k tejto hre.

zaslal Jakkub    11.08.2008, 13:23:55    sekcia NFSUC    komentáre (18)

Prvých 21 screenshotov z NFS: Undercover

Ako vôbec prvý web na svete vám prinášame nasledovných 21 screenshotov z Need for Speed: Undercover. Pochádzajú z prvého teaseru k tejto hre, avšak sú v HD kvalite, takže naozaj stoja za pozretie.

všetky nové screenshoty
zaslal Jakkub    28.07.2008, 04:24:33    sekcia NFSUC    komentáre (55)

Podrobný rozbor Which Road To Take + 9 videosekvencií

Ak sa vám stále nepodarilo odhaliť všetky tajné zákutia teaser stránky WhichRoadToTake.com, môžete vstúpiť do našej veľmi obsiahlej sekcie, ktorá ju mapuje úplne celú. Okrem detailných popisov všetkých akcií, ktoré sa na stránke dajú urobiť, v nej nájdete aj všetkých 9 videí, ktoré sa na nej nachádzajú, z toho 5 zatiaľ nezverejnených (majú byť sprístupnené až po 30. júli). Tu je jedno z nich:


Viac v spomínanej sekcii Which Road To Take.
zaslal Jakkub    28.07.2008, 02:51:40    sekcia NFSUC    komentáre (1)

Maggie Q tiež v NFS: Undercover, Christina Milian ako Carmen

Na základe videí z WhichRoadToTake.com môžme potvrdiť ďalšie herecké obsadenie v Need for Speed: Undercover. Jednu z hlavných postáv stvárni americká herečka s koreňmi v Hong Kongu, Maggie Q (na obrázku). Možno si na ňu spomeniete z filmu Mission: Impossible III, kde stvárnila postavu Zhen Lei. Aké meno dostane v hre však zatiaľ nevieme.

Určite si spomínate aj na staršiu novinku o Christine Milian, ktorá tiež natáča pre Need for Speed. Tá v hre dostala meno Carmen (vieme to na základe tejto a tejto videosekvencie).

Viac informácií a obrázkov nájdete v sekcii Hlavné postavy.
zaslal Jakkub    28.07.2008, 02:07:44    sekcia NFSUC    komentáre (23)

Zaujímavosti zo stránky WhichRoadToTake.com

Propagačná stránka NFS: Undercover, ktorá beží na adrese WhichRoadToTake.com, ako správny teaser skrýva mnoho zaujímavostí. O týchto ste možno dosiaľ nevedeli:

Tajomné číselné kódy
Už vieme čo znamená odpočítavanie času, ktoré beží v dolnej časti obrazovky, a ktoré nikdy neprekročí hranicu 08:20:08. Jedná sa o dátum začiatku výstavy Games Convention 2008 (20. august 2008), kde bude pravdepodobne NFS: Undercover oficiálne ohlásené EA. Všimli ste si ale číselného kódu, ktorý sa na malý okamih objavi hneď po príchode na stránku? Kód je 86:33:72:68:37. Skúste vyťukať tento kód do mobilu so slovníkom T9 a dostanete slovo UNDERCOVER. Jednotlivé číslice totiž reprezentujú písmená na klasickej 2-9 klávesnici mobilného telefónu.


Neprístupné videá odhalené!
Ak ste si podrobnejšie prezerali spomínanú teaser stránku, určite ste narazili na oblasti, ktoré budú sprístupnené až 30. júla. Fanúšikom zo stránky NFSUnlimited.net sa podarilo nájsť spôsob, ako sa dostať k týmto zatiaľ neprístupným videám. Stačí si otvoriť link http://whichroadtotake.com/index.html?d=dossier2 a meniť číslo na konci - tak sa dajú zobraziť všetky sekvencie, ktoré stránka obsahuje. Posledná má číslo 27, tie zatiaľ nezverejnené začínajú od 17.
zaslal Jakkub    27.07.2008, 23:13:22    sekcia NFSUC    komentáre (7)

Bude NFS: Undercover film alebo hra?

Na internete sa objavilo niekoľko hlasov, ktoré tvrdia, že Need for Speed: Undercover je pripravované filmové spracovanie úspešnej hry od EA. Môže za to napríklad aj nedávno podpísaná zmluva medzi EA a United Talent Agency, teda agentúrou ktorá sprostredkúva výrobu nízkorozpočtových filmov. Taktiež je zvláštny charakter prvého teaseru, pretože väčšina scén je hraných hercami a nejedná sa o renderovanú počítačovú hrafiku. Dovolím si však tvrdiť, že to, čo nás čaká 18. novembra 2008, je hra a nie film, a to z nasledovných dôvodov:

» EA je firma, ktorej 99% činnosti zahŕňa výroba hier. Teaser web WhichRoadToTake.com je priamo napojený na Electronic Arts. Dôkaz môžete nájsť na tejto stránke, ktorá odhaľuje na ktoré servery je konkrétna doména zapojená. U WhichRoadToTake.com je uvedené California - Redwood City - Electronic Arts Inc.
» V prvom videu, ktoré sa objavilo na internete včera, sa nachádzajú na niekoľko okamihov aj scény silno pripomínajúce počítačovú grafiku.
» Dátum v dolnej časti obrazovky, 08:20:08 odkazuje na začiatok výstavy Games Convention v Lipsku, čiže čisto herej akcie.
» Vo videu môžete vidieť na malú chvíľu Evo X, ktoré má rovnaký bodykit ako bolo možné aplikovať v NFS: ProStreet (thx NFSUnlimited.net).

zaslal Jakkub    27.07.2008, 19:07:33    sekcia NFSUC    komentáre (10)

Which Road To Take - prvý teaser na NFS: Undercover!

EA sa rozhodlo svoj najnovší diel série Need for Speed prezentovať úplne novým spôsobom. K NFS: Undercover nevydáva videá a screenshoty dlhé mesiace pred vydaním, ale drží všetko pekne v tajnosti (ostatne o tom svedčí aj samotný názov - undercover). To je tiež dôvod prečo sa hra takmer vôbec neobjavila na tohtoročnom E3.

Trochu viac o NFS: Undercover nám však odhalí nedávno spustený teaser web (upútavka na hru) na adrese WhichRoadToTake.com (v preklade - "ktorú cestu zvoliť"). Jedná sa o prezentáciu na ktorej beží video - záznam z vypočúvacej miestnosti, pričom po kliknutí na určité aktívne miesta sa zobrazia ďalšie videá. Toto je jedno z nich, jedná sa o hlavný teaser, ktorý sa objavil prvý na YouTube:


Toto celé by zatiaľ nemuselo s NFS: Undercover mať žiadnu spojitosť, nebyť týchto faktov:
» Herečka vo videu vyzerá presne ako Christina Milian. Nedávno som v novinke informoval o tom, ako natáča pre EA zábery do nového Need for Speed.

» Písmo, ktorým je napísaný text "Which road will you take" a ďalšie nápisy vo videu je veľmi podobné tomu, ktoré je použité priamo v logu hry. Porovnajte si sami písmeno N - zaujímavý štýl rovnaký v oboch prípadoch.

» Na konci videa uvidíte dátum vydania - 18. november 2008. Zatiaľ každé doterajšie NFS bolo vydané v novembri.

» V HTML kóde stránky v položke Description (popis stránky, informácia len pre vyhľadávače) sa nachádza: "Which Road to Take. Going undercover inside an interrogation room". Taktiež v políčku Keywords (kľúčové slová, taktiež len pre vyhľadávače) sa opäť nachádza slovo Undercover. Hneď na druhom mieste po Interrogation Room - vyšetrovacia miestnosť.


Keď vezmeme do úvahy všetky tieto indície, niet pochýb že sa jedná o teaser k novému Need for Speed: Undercover. Zatiaľ toho moc neodhaľuje, ďalšie videá ale majú byť sprístupnené v stredu 30. júla. Snáď sa po tomto dátume dozvieme viac. Úplne dole je naviac odkaz na ďalší dátum - 20.8.08 - začiatok výstavy Games Convention. Tam bude teda podľa všetkého nové Need for Speed oficiálne ohlásené.
zaslal Jakkub    26.07.2008, 21:20:50    sekcia NFSUC    komentáre (17)
Strana: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201


Archív noviniek