Vyhľadávanie

Galéria

najnovší obrázok od

MR2
rozlíšenie 
veľkosť 
zobrazení 
pridané 
1600x900
340,76 kB
15439
11.8.2021
17:47:11

Kúpiť na PC

Kúpiť na PC
69,99€

Anketa

Ako hodnotíš NFS Heat? (známkovania ako v škole)
1
Zobraziť sekciu 1696

2
Zobraziť sekciu 1458

3
Zobraziť sekciu 1411

4
Zobraziť sekciu 1425

5
Zobraziť sekciu 1420

Spolu hlasov: 7410

Odkazy

Naša ikonka:
Naša ikonka

Spolupracujeme:
ABCgames.sk - hry, cheaty, trainery, návody, preklady, cd obaly, wallpapery, screenshoty, download
NFS-Planet
NFSCars.net
The-Witcher.cz
GTACity.cz

Štatistiky

Need for Speed Center

Novou NFS Girl sa stala Krystal Forscutt

Austrálska modelka menom Krystal Forscutt sa s vydaním Need for Speed: ProStreet definitívne zaradí do už pomerne slušného zoznamu herečiek a modeliek, ktoré sa objavili ako hlavné ženské postavy v niektorej hre Need for Speed. Spomeňme napríklad Brooke Burke z NFSU2, Josie Maran z NFSMW, či Emmanuelle Vaugier z NFS: Carbon. Krystal obdržala pozvanie od Electronic Arts po tom, ako sa objavila v pánkom magazíne Zoo Weekly. O mesiac bude oslavovať 21. narodeniny a bude sa jednať o prvú austrálčanku, ktorá si zahrá v NFS. Ďalšiu postavu v NFS: ProStreet, avšak pravdepodobne nie tak významnú, bude hrať Sayoko Ohashi. Tu sa môžete pozrieť na prvé promo fotky:

zaslal Jakkub    05.06.2007, 22:18:34    sekcia NFSPS    zdroj: NFS-Planet.de    komentáre (8)

4 nové screenshoty z Need for Speed: ProStreet

Herný server 1UP popri svojom najnovšom preview Need for Speed: ProStreet publikoval aj tieto štyri nové oficiálne screenshoty:

zaslal Jakkub    04.06.2007, 23:48:22    sekcia NFSPS    komentáre (13)

Záplava článkov o Need for Speed: ProStreet + nové info

Kľudné vody internetu rozvírilo nedávne ohlásenie Need for Speed: ProStreet, a preto sa pozrime na články a rozhovory, ktoré publikovali rôzne internetové magazíny. Na prichádzajúce NFS sa v preview pozrelo týchto 9 serverov:
» TeamXBox
» IGN
» GameSpy
» GameSpot
» 1UP
» GameDaily
» Tiscali Games
» Paříme.cz
» Showbizz.centrum.cz

Okrem nich tu máme tiež videointerview s producentom hry Johnom Doylom, ktoré zverejnilo IGN. Toho istého človeka vyspovedal aj GameInformer. Z rozhovorov sme sa dozvedeli mnoho zaujímavch informácií:
» Závodiť sa bude výhradne cez deň.
» V hre nebude žiadna polícia.
» Na NFS: ProStreet pracuje jeho vývojový tým z EA Games už niečo cez 15 mesiacov. Momentálne pozostáva z asi 100 ľudí.
» Nové NFS síce bude mať svoju príbehovú líniu, nebude však taká významná ako bola v NFS: Carbon a NFS: Most Wanted. Nebude stvárňovaná reálnymi hercami.
» Vývojárom sa podarilo dohodnúť s každou jednou automobilkou na možnosti úplného zničenia auta v hre. Podľa slov Johna Doyla to bola tvrdá drina, ale výsledok bude stáť za to.
» NFS: ProStreet bude klásť veľký dôraz hlavne na realistické chovanie vozidla a verné deštrukcie.
zaslal Jakkub    04.06.2007, 02:31:48    sekcia NFSPS    komentáre (6)

5 nových modelov áut do NFS: Most Wanted

Aj keď sa väčšina ľudí v tjeto dobe zaujíma skôr o informácie ohľadom NFS: ProStreet, pozrime sa aj na týchto 5 kvalitných modelov do Most Wanted, medzi nimi je napríklad aj replika vozu Kitt zo známeho seriálu Knight Rider:
Ako pridať autá do hry: Spustite exe súbor a preklikajte sa inštaláciou. Po jej skončení otvorte adresár, kde máte nainštalované NFS: Most Wanted a choďte do zložky ADDONS/CARS_REPLACE. V nej sa bude nachádzať ďalšia zložka s názvom nahradzovaného auta (napríklad CLIO, BMWM3, IS300, SL500 a pod.). Túto zložku presuňte do do zložky CARS, ktorá je v adresári s nainštalovaným NFS: Most Wanted. Na dotaz, či chcete súbory nahradiť odpovedzte áno (predtým však doporučujeme všetky nahradzované súbory a zložky zálohovať). Hru spustite pomocou ikony, ktorá sa vytvorila na ploche - NFSMW Mod Loader.
zaslal Jakkub    01.06.2007, 15:20:59    sekcia NFSMW    zdroj: NFS World Site    komentáre (16)

Need for Speed: ProStreet - je to oficiálne! (+ trailer & screeny)

Koľkokrát sa v predchádzajúcich novinkách spomínal dátum 31. mája 2007? Tento deň je konečne tu a my máme to, na čo sme čakali - nové Need for Speed: ProStreet je oficiálne potvrdené spoločnosťou EA Games a do obchodov sa dostane v novembri tohto roku. Hra bude vydaná vo verzii pre PC, PS2, PS3, Xbox, Xbox360, Wii, PSP a mobilné telefóny. NFS: ProStreet je vyvíjané v štúdiu EA Black Box so sídlom vo Vancouveri a všetkému šéfuje Larry LaPierre, ktorý má na svojom konte snáď všetky novodobé diely série. Konečný názov pre hru je teda Need for Speed: ProStreet, písané bez medzery, nie Pro Street, ako sme sa doteraz mýľne domnievali.
S ohlásením Need for Speed: ProStreet prostredníctvom tlačovej správy prichádza aj spustenie plnohodnotnej prezentácie hry na adrese NeedForSpeed.com. Okrem toho bol zverejnený tiež nový oficiálny trailer, ktorého základ síce tvorí krátky teaser publikovaný pred 10 dňami, avšak je doplnený o niekoľko nových záberov. Uvidíme omnoho viac zo štartu závodu, ako aj z časti prezentujúcej nový prvok v NFS: ProStreet - kolízie, kde sa o seba rozsekajú dve Mazdy RX-7. Ostatne, pozrite si toto video sami:


Okrem tohoto krátkeho traileru priniesol dnešný deň aj vypustenie štyroch nových oficiálncyh screenshotov:

Pre úplnosť uvádzam aj oficiálnu tlačovú správu českej pobočky Electronic Arts, ktorou bolo nové Need for Speed: ProStreet oznámené.
31. května 2007 – Společnost Electronic Arts Inc. (NASDAQ:ERTS) dnes oznámila, že komerčně úspěšná frančíza Need for Speed™ přichází v nové verzi, která určí celé sérii zcela nový směr. Need for Speed™ ProStreet přináší revoluční zážitek hraní této oblíbené závodní hry. Čekají na vás souboje jeden na jednoho proti těm nejlepším street-racerům v obrovském množství různých závodů. Hru vyvíjí tým EA Black Box se sídlem v kanadském Vancouveru a její distribuce do obchodní sítě je plánována na letošní podzim.

„Need for Speed ProStreet dává street-racingové kultuře stanovením nejvyšší mety v honbě za dominancí v pouličních závodech nový impuls,” řekl výkonný producent Larry LaPierre. „V této hře jde o postavení absolutně nejvýkonnějšího bitevního stroje, jeho nasazení na závodech s mnoha disciplínami po celém světě a získávání dovedností a reputace v soubojích proti špičkovým street-racerům.“

Need for Speed ProStreet se může pochlubit skvělou precizností a úchvatnou detailní fotorealistickou grafikou, která vás přenese prakticky doprostřed akce. Dalšího vylepšení doznala technologie “Autosculpt™”, která vám vůbec poprvé umožňuje přímo ovlivňovat výkon vozu, stejně jako upravovat jeho vzhled podle vašeho vkusu. Need for Speed ProStreet má skutečnou příchuť ryzího adrenalinu a závodění se vším, co k tomu patří. Každý šrám, škrábanec a promáčknutý plech je známkou boje a důkazem vaší vytrvalosti a odhodlání. S agresivním a vysoce zdatným AI se ponoříte do dosud nevídané, ale naprosto věrné závodní simulace. K tomu přidejte revoluční onlinový mód, který změní smysl společného soutěžního hraní, a z Need for Speed ProStreet vám vyjde nejlepší esence emocí nabitých soubojů v pouličních závodech.

Titul Need for Speed ProStreet bude dostupný pro videoherní a zábavní systém Xbox 360™, počítačový zábavní systém PLAYSTATION®3, Wii™, počítačový zábavní systém PlayStation®2, Nintendo DS™, přenosný zábavní systém PSP® (PlayStation® Portable), PC a mobilní telefony.
zaslal Jakkub    31.05.2007, 17:45:46    sekcia NFSPS    komentáre (21)

Biografia Priestess na EA.com

Ak sa chcete dozvedieť mnoho zaujímavého o kanadskej hard rockovej kapele Priestess, môžete si prečítať tento článok na oficiálnych stránkach EA. Priestess sú autorom skladby I Am The Night, Colour Me Black, ktorú môžete počuť v hudobnom doprovode NFS: Carbon.
Už dávnejšie tu boli články o Tigarah a Eagles of Death Metal.
zaslal Jakkub    31.05.2007, 00:47:26    sekcia NFSC    komentáre (0)

Preview NFS: Pro Street na Tiscali Games

Internetový server Tiscali Games dnes publikoval obsiahle preview, odhaľujúce mnohé zaujímavosti o pripravovanom Need for Speed: Pro Street. Ďalší diel NFS už nebude obsahovať žiadne prvky ilegálneho závodenia, závodiť sa bude iba na legálnom okruhu, ale pravdaže s vytuningovanými autami. Táto zmena umožnila aj začlenenie prepracovaného modelu poškodenia do hry (v minulosti mali automobilky námietky práve kvôli ilegálnosti závodov). Viac sa dočítate v samotnom článku.
Pro Street je starší bratr Undergroundů. Lidé, kteří vytunili svoje auta, zaplatili těžké pokuty a vyjížděli do noci, jsou známí jenom v úzkém kruhu, jinde nic neznamenají. Chtějí všeobecné uznání, takže jdou na oficiální tratě. A to je zásadní novinka Pro Streetu, která mění pár pravidel a tím zásadně mění herní tvář.
(celý článok)
zaslal Jakkub    29.05.2007, 21:39:17    sekcia NFSPS    komentáre (19)

Prvé wallpapery k NFS: Pro Street

Aj keď do oficiálneho ohlásenia Need for Speed: Pro Street si ešte nejaký ten deň počkáme (konkrétne do 31. mája), na svete už sú prvé wallpapery s motívom tejto hry. Ich autormi sú fanúšikovia z komunity NFS-Planet.de, konkrétne celi, X-R4Y a NFS XTREME.

zaslal Jakkub    28.05.2007, 18:09:41    sekcia NFSPS    komentáre (5)

Pätica scanovaných screenshotov z Pro Street

V predchádzajúcej novinke ste si mohli prečítať súhrn informácií o Need for Speed: Pro Street, ktoré publikoval poľský magazín PLAY vo svojom preview. Pozrime sa teraz na päticu zatiaľ nikde nezverejnených obrázkov, ktoré obsahoval článok. Ich kvalita nie je práve najlepšia, ale musíme sa uspokojiť s tým čo máme, keďže sa naozaj jedná o jedny z prvých materiálov k hre vôbec.

zaslal Jakkub    27.05.2007, 23:21:20    sekcia NFSPS    zdroj: Tiscali Games    komentáre (11)

Prvé info o NFS: Pro Street z magazínu PLAY

Aj keď oficiálne odhalenie Need for Speed: Pro Street sa bude konať až vo štvrtok 31. mája, poľský magazín PLAY už napísal a publikoval prvé preview tejto pripravovanej časti NFS. Z preview sa dozvieme mnoho zaujímavých informácií a nechýbajú samozrejme aj zatiaľ nikde nezverejnené obrázky, ktoré ukazujú nablýskané Audi RS4 a ďalšie autá na závodných okruhoch. Pri pohľade na prvý teaser a toto preview to skutočne vyzerá tak, že NFS: Pro Street bude hlavne o závodení na uzavretom okruhu.


Prejdime už ale k spomínaným informáciám, ktoré vyplynuli z poľského preview:
» Need for Speed: Pro Street je oficiálny názov pre hru.
» Hra bude oveľa reálnejšia ako jej predchodcovia, nebudú chýbať deštrukcie vozidiel.
» Zajazdíme si na autách od 28 rôznych automobiliek (vrátane Hondy).
» Nájdeme tu autá z obdobia 60-tych rokov až do súčasnosti.
» V hre bude len 8 exotických vozidiel.
» Za poškodzovanie áut na určených miestach budete dostávať speciálne ocenenia.
» Prvé 3 úrovne poškodenia nebudú vplývať na jazdné vlastnosti vozidla.
» V hre sa bude znovu nachádzať Autosculpt a bude omnoho viac prepracovaný.
» Hra ponúkne 4 typy závodov - závod na uzavretom okruhu, Drift, Speed Challenge a Drag.
» Zajazdíme si na tratiach po celom svete.
» Závody nebudú obmedzené kategóriami vozidiel (to zmanemá, že auto s 70 hp môže nastupiť proti autu s 400 hp).
» Nebudete musieť vyhrať každý závod, stačí byť prvý v záverečnom sčítaní bodov (ako v URL závodoch v NFSU2).
» V hre budú rôzne pomocné systémy (ABS a pod.) ktoré však bude možné vypnúť.
zaslal Jakkub    27.05.2007, 13:29:11    sekcia NFSPS    komentáre (21)
Strana: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203


Archív noviniek