Vyhľadávanie

Galéria

najnovší obrázok od

MR2
rozlíšenie 
veľkosť 
zobrazení 
pridané 
1600x900
340,76 kB
12615
11.8.2021
17:47:11

Kúpiť na PC

27,99€

Anketa

Ako hodnotíš NFS Heat? (známkovania ako v škole)
1
Zobraziť sekciu 710

2
Zobraziť sekciu 344

3
Zobraziť sekciu 342

4
Zobraziť sekciu 327

5
Zobraziť sekciu 334

Spolu hlasov: 2057

Odkazy

Naša ikonka:
Naša ikonka

Spolupracujeme:
ABCgames.sk - hry, cheaty, trainery, návody, preklady, cd obaly, wallpapery, screenshoty, download
NFS-Planet
NFSCars.net
The-Witcher.cz
GTACity.cz

Štatistiky

Need for Speed Center


Novinky

Maggie Q tiež v NFS: Undercover, Christina Milian ako Carmen

Na základe videí z WhichRoadToTake.com môžme potvrdiť ďalšie herecké obsadenie v Need for Speed: Undercover. Jednu z hlavných postáv stvárni americká herečka s koreňmi v Hong Kongu, Maggie Q (na obrázku). Možno si na ňu spomeniete z filmu Mission: Impossible III, kde stvárnila postavu Zhen Lei. Aké meno dostane v hre však zatiaľ nevieme.

Určite si spomínate aj na staršiu novinku o Christine Milian, ktorá tiež natáča pre Need for Speed. Tá v hre dostala meno Carmen (vieme to na základe tejto a tejto videosekvencie).

Viac informácií a obrázkov nájdete v sekcii Hlavné postavy.
zaslal Jakkub    28.07.2008, 02:07:44    sekcia NFSUC    komentáre (23)

Zaujímavosti zo stránky WhichRoadToTake.com

Propagačná stránka NFS: Undercover, ktorá beží na adrese WhichRoadToTake.com, ako správny teaser skrýva mnoho zaujímavostí. O týchto ste možno dosiaľ nevedeli:

Tajomné číselné kódy
Už vieme čo znamená odpočítavanie času, ktoré beží v dolnej časti obrazovky, a ktoré nikdy neprekročí hranicu 08:20:08. Jedná sa o dátum začiatku výstavy Games Convention 2008 (20. august 2008), kde bude pravdepodobne NFS: Undercover oficiálne ohlásené EA. Všimli ste si ale číselného kódu, ktorý sa na malý okamih objavi hneď po príchode na stránku? Kód je 86:33:72:68:37. Skúste vyťukať tento kód do mobilu so slovníkom T9 a dostanete slovo UNDERCOVER. Jednotlivé číslice totiž reprezentujú písmená na klasickej 2-9 klávesnici mobilného telefónu.


Neprístupné videá odhalené!
Ak ste si podrobnejšie prezerali spomínanú teaser stránku, určite ste narazili na oblasti, ktoré budú sprístupnené až 30. júla. Fanúšikom zo stránky NFSUnlimited.net sa podarilo nájsť spôsob, ako sa dostať k týmto zatiaľ neprístupným videám. Stačí si otvoriť link http://whichroadtotake.com/index.html?d=dossier2 a meniť číslo na konci - tak sa dajú zobraziť všetky sekvencie, ktoré stránka obsahuje. Posledná má číslo 27, tie zatiaľ nezverejnené začínajú od 17.
zaslal Jakkub    27.07.2008, 23:13:22    sekcia NFSUC    komentáre (7)

Bude NFS: Undercover film alebo hra?

Na internete sa objavilo niekoľko hlasov, ktoré tvrdia, že Need for Speed: Undercover je pripravované filmové spracovanie úspešnej hry od EA. Môže za to napríklad aj nedávno podpísaná zmluva medzi EA a United Talent Agency, teda agentúrou ktorá sprostredkúva výrobu nízkorozpočtových filmov. Taktiež je zvláštny charakter prvého teaseru, pretože väčšina scén je hraných hercami a nejedná sa o renderovanú počítačovú hrafiku. Dovolím si však tvrdiť, že to, čo nás čaká 18. novembra 2008, je hra a nie film, a to z nasledovných dôvodov:

» EA je firma, ktorej 99% činnosti zahŕňa výroba hier. Teaser web WhichRoadToTake.com je priamo napojený na Electronic Arts. Dôkaz môžete nájsť na tejto stránke, ktorá odhaľuje na ktoré servery je konkrétna doména zapojená. U WhichRoadToTake.com je uvedené California - Redwood City - Electronic Arts Inc.
» V prvom videu, ktoré sa objavilo na internete včera, sa nachádzajú na niekoľko okamihov aj scény silno pripomínajúce počítačovú grafiku.
» Dátum v dolnej časti obrazovky, 08:20:08 odkazuje na začiatok výstavy Games Convention v Lipsku, čiže čisto herej akcie.
» Vo videu môžete vidieť na malú chvíľu Evo X, ktoré má rovnaký bodykit ako bolo možné aplikovať v NFS: ProStreet (thx NFSUnlimited.net).

zaslal Jakkub    27.07.2008, 19:07:33    sekcia NFSUC    komentáre (10)

Which Road To Take - prvý teaser na NFS: Undercover!

EA sa rozhodlo svoj najnovší diel série Need for Speed prezentovať úplne novým spôsobom. K NFS: Undercover nevydáva videá a screenshoty dlhé mesiace pred vydaním, ale drží všetko pekne v tajnosti (ostatne o tom svedčí aj samotný názov - undercover). To je tiež dôvod prečo sa hra takmer vôbec neobjavila na tohtoročnom E3.

Trochu viac o NFS: Undercover nám však odhalí nedávno spustený teaser web (upútavka na hru) na adrese WhichRoadToTake.com (v preklade - "ktorú cestu zvoliť"). Jedná sa o prezentáciu na ktorej beží video - záznam z vypočúvacej miestnosti, pričom po kliknutí na určité aktívne miesta sa zobrazia ďalšie videá. Toto je jedno z nich, jedná sa o hlavný teaser, ktorý sa objavil prvý na YouTube:


Toto celé by zatiaľ nemuselo s NFS: Undercover mať žiadnu spojitosť, nebyť týchto faktov:
» Herečka vo videu vyzerá presne ako Christina Milian. Nedávno som v novinke informoval o tom, ako natáča pre EA zábery do nového Need for Speed.

» Písmo, ktorým je napísaný text "Which road will you take" a ďalšie nápisy vo videu je veľmi podobné tomu, ktoré je použité priamo v logu hry. Porovnajte si sami písmeno N - zaujímavý štýl rovnaký v oboch prípadoch.

» Na konci videa uvidíte dátum vydania - 18. november 2008. Zatiaľ každé doterajšie NFS bolo vydané v novembri.

» V HTML kóde stránky v položke Description (popis stránky, informácia len pre vyhľadávače) sa nachádza: "Which Road to Take. Going undercover inside an interrogation room". Taktiež v políčku Keywords (kľúčové slová, taktiež len pre vyhľadávače) sa opäť nachádza slovo Undercover. Hneď na druhom mieste po Interrogation Room - vyšetrovacia miestnosť.


Keď vezmeme do úvahy všetky tieto indície, niet pochýb že sa jedná o teaser k novému Need for Speed: Undercover. Zatiaľ toho moc neodhaľuje, ďalšie videá ale majú byť sprístupnené v stredu 30. júla. Snáď sa po tomto dátume dozvieme viac. Úplne dole je naviac odkaz na ďalší dátum - 20.8.08 - začiatok výstavy Games Convention. Tam bude teda podľa všetkého nové Need for Speed oficiálne ohlásené.
zaslal Jakkub    26.07.2008, 21:20:50    sekcia NFSUC    komentáre (17)

Need for Speed: Undercover na E3 chýbal, na iPhone ale bude, na Xboxe tiež, a poznáme aj logo

Jedna z najväčších herných udalostí roka, výstava E3 Media & Business Summit každoročne konaná v Los Angeles sa skončila pred pár dňami, no Electronic Arts na nej bohužiaľ nové Need for Speed: Undercover do svojho lineupu hier nezaradilo, a ani nebolo oficiálne ohlásené. Až tak úplne sa to však bez neho nezaobišlo. EA spomenulo NFS: Undercover medzi hrami, ktoré výjdu na novú hernú platformu - iPhone. Záznam tlačovej konferencie, kde bolo nové NFS spomenuté, a zároveň odhalené aj jeho logo, ponúka server GameTrailers.com (sledujte video od 8:26).


Okrem toho aj Microsoft sa na svojej prezentácii zmienil, že medzi najväčšími hitmi, ktoré výjdu tento rok na Xbox360, nebude chýbať nový diel Need for Speed. Undercover teda podľa všetkého vyjde klasicky v novembri tohto roku. Tu je spomínané logo hry:

zaslal Jakkub    20.07.2008, 21:45:00    sekcia NFSUC    komentáre (68)

Christina Milian ako herečka pre NFS: Undercover

O pripravovanom Need for Speed: Undercover toho zatiaľ veľa nevieme, ale už teraz je jasné, kto bude v ňom vystupovať ako herečka a dopĺňať príbehovú líniu. Americká R&B a popová speváčka, tanečníčka a herečka Christina Milian totiž na svojej stránke nedávno uviedla, že natáča materiály pre hru Need for Speed od EA. Táto správa síce zakrátko zo stránky zmizla, no internetové archívy ju majú stále zaznamenanú. Zatiaľ nevieme, koho Christina Milian stvárni, ani či sa bude jednať o hlavnú postavu. Podľa zamerania hry a spojitosti s filmom Kuriér však môžme očakávať, že si hra bude na dejovej línii zakladať omnoho viac ako predchádzajúce diely.
zaslal Jakkub    23.06.2008, 22:17:48    sekcia NFSUC    komentáre (218)

Need for Speed: Undercover oficiálne odhalené!

Šéf EA John Riccitiello v rozhovore pre zahraničný magazín GamesIndustry.com konečne odhalil podtitul a zameranie nového, v poradí dvanásteho dielu NFS. Jeho celý názov bude Need for Speed: Undercover a vydanie je naplánované, ako sme už každoročne zvyknutí, na jeseň tohto roku. Podľa Riccitiella sa bude hra podobať na film The Transporter (Kuriér) z roku 2002, teda sa podľa všetkého môžme tešiť na napínavé doručovanie a vyzdvihovanie zásielok, prepravovanie nákladu alebo osôb v rýchlosti aj utajení, pravdepodobne aj za prítomnosti polície či nepriateľov.


Samostatnou kapitolou sú Riccitiellove vyjadrenia o spôsobe vývoja NFS: Undercover a starších dielov NFS. Podľa jeho slov je sklamaný výsledkom NFS: ProStreet, avšak uznal, že vedenie si za to môže z časti aj samo, keďže nechávalo svojmu vývojovému štúdiu vo Vancouveri na každý diel iba 12 mesiacov. Za takú krátku dobu je vraj obtiažne byť vždy inovatívny, čo sa aj potvrdilo napríklad v NFS: Carbon. Minulé leto sa preto vancouverská pobočka rozdelila na dve samostatné štúdia, do ktorých ešte prijali ďalších zamestnancov, tohtoročný diel bude teda vyvíjaný 17 mesiacov, a ten nasledujúci po ňom plné dva roky. Tieto vyjadrenia sú zaujímavé tiež z toho dôvodu, že EA kedysi tvrdilo, že každý druhý diel NFS pripadá na iných vývojárov. V každom prípade sa určite máme na čo tešiť, a dúfajme, že opatrenia ktoré prijali v EA povedú k naozaj kvalitnému prírastku do rodiny Need for Speed.
zaslal Jakkub    20.06.2008, 20:56:36    sekcia NFSUC    zdroj: Tiscali Games    komentáre (66)

Ďalší EA Community Day začína už zajtra v Rakúsku

Od zajtra 21. mája do 25. mája sa pri príležitosti tuningového festivalu Wörtherseetreffen 2008 v rakúskom mestečku Reifnitz uskutoční aj aktuálny Need for Speed Community Day. EA vyhlásilo veľké hľadanie Drift Kinga a tak bude táto akcia zameraná hlavne na driftovanie. Nebude chýbať profesionálny inštruktor, ktorý vás naučí driftovať aj na skutočnom aute. Stačí prísť vo štvrtok 22. mája na miesto konania v rakúskej spolkovej krajine Korutánsko.
zaslal Jakkub    20.05.2008, 17:07:21    sekcia NFSPS    zdroj: NFS-Planet.de    komentáre (26)

Nové video: Birth of ProStreet - Christian Rado

Určite si spomínate na sériu rozhovorov s profesionálnymi závodníkmi z dokumentu The Birth of Need for Speed ProStreet odvysielaného americkou televíziou Spike TV. Už sme tu mali troch závodníkov: Hubinette, Kida a Papadakis. Ako posledný sa nám predstaví Christian Rado v nasledovnom videu, kde okrem iného predstaví svoje auto, Scion tC.
zaslal Jakkub    16.05.2008, 17:50:26    sekcia NFSPS    komentáre (8)

Ďalšie NFS bude ohlásené o 2-3 mesiace

Producent John Doyle z EA-ckeho vývojového štúdia Black Box, ktoré má na svedomí všetky posledné diely Need for Speed, bol nedávno na akcii Meet the Makers v Singapure vyspovedaný redaktorom webu Tech2.com a našťastie pre nás z neho vypadlo zopár zaujímavých informácií. V prvom rade sa nechal počuť, že ďalšia, v poradí dvanásta časť Need for Speed bude oficiálne ohlásená v priebehu 2-3 mesiacov. Taktiež spomenul, že sa hra vráti k úspešnému konceptu otvoreného mesta a závodenia cez deň, aký prinieslo NFS: Most Wanted. Žeby Most Wanted 2? Uvidíme!
zaslal Jakkub    06.04.2008, 00:46:53    sekcia NFSUC    komentáre (58)
Strana: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202


Archív noviniek