Vyhľadávanie

Galéria

najnovší obrázok od

(bez názvu)
rozlíšenie 
veľkosť 
zobrazení 
pridané 
960x960
62,42 kB
2177
9.1.2020
17:27:54

Kúpiť na PC

52,99€

Anketa

Ako hodnotíš NFS Heat? (známkovania ako v škole)
1
Zobraziť sekciu 91

2
Zobraziť sekciu 56

3
Zobraziť sekciu 64

4
Zobraziť sekciu 55

5
Zobraziť sekciu 56

Spolu hlasov: 322

Odkazy

Naša ikonka:
Naša ikonka

Spolupracujeme:
ABCgames.sk - hry, cheaty, trainery, návody, preklady, cd obaly, wallpapery, screenshoty, download
NFS-Planet
NFSCars.net
Electronic Arts
GTACity.cz

Štatistiky

Need for Speed Center


Novinky

Need for Speed: ProStreet - je to oficiálne! (+ trailer & screeny)

Koľkokrát sa v predchádzajúcich novinkách spomínal dátum 31. mája 2007? Tento deň je konečne tu a my máme to, na čo sme čakali - nové Need for Speed: ProStreet je oficiálne potvrdené spoločnosťou EA Games a do obchodov sa dostane v novembri tohto roku. Hra bude vydaná vo verzii pre PC, PS2, PS3, Xbox, Xbox360, Wii, PSP a mobilné telefóny. NFS: ProStreet je vyvíjané v štúdiu EA Black Box so sídlom vo Vancouveri a všetkému šéfuje Larry LaPierre, ktorý má na svojom konte snáď všetky novodobé diely série. Konečný názov pre hru je teda Need for Speed: ProStreet, písané bez medzery, nie Pro Street, ako sme sa doteraz mýľne domnievali.
S ohlásením Need for Speed: ProStreet prostredníctvom tlačovej správy prichádza aj spustenie plnohodnotnej prezentácie hry na adrese NeedForSpeed.com. Okrem toho bol zverejnený tiež nový oficiálny trailer, ktorého základ síce tvorí krátky teaser publikovaný pred 10 dňami, avšak je doplnený o niekoľko nových záberov. Uvidíme omnoho viac zo štartu závodu, ako aj z časti prezentujúcej nový prvok v NFS: ProStreet - kolízie, kde sa o seba rozsekajú dve Mazdy RX-7. Ostatne, pozrite si toto video sami:


Okrem tohoto krátkeho traileru priniesol dnešný deň aj vypustenie štyroch nových oficiálncyh screenshotov:

Pre úplnosť uvádzam aj oficiálnu tlačovú správu českej pobočky Electronic Arts, ktorou bolo nové Need for Speed: ProStreet oznámené.
31. května 2007 – Společnost Electronic Arts Inc. (NASDAQ:ERTS) dnes oznámila, že komerčně úspěšná frančíza Need for Speed™ přichází v nové verzi, která určí celé sérii zcela nový směr. Need for Speed™ ProStreet přináší revoluční zážitek hraní této oblíbené závodní hry. Čekají na vás souboje jeden na jednoho proti těm nejlepším street-racerům v obrovském množství různých závodů. Hru vyvíjí tým EA Black Box se sídlem v kanadském Vancouveru a její distribuce do obchodní sítě je plánována na letošní podzim.

„Need for Speed ProStreet dává street-racingové kultuře stanovením nejvyšší mety v honbě za dominancí v pouličních závodech nový impuls,” řekl výkonný producent Larry LaPierre. „V této hře jde o postavení absolutně nejvýkonnějšího bitevního stroje, jeho nasazení na závodech s mnoha disciplínami po celém světě a získávání dovedností a reputace v soubojích proti špičkovým street-racerům.“

Need for Speed ProStreet se může pochlubit skvělou precizností a úchvatnou detailní fotorealistickou grafikou, která vás přenese prakticky doprostřed akce. Dalšího vylepšení doznala technologie “Autosculpt™”, která vám vůbec poprvé umožňuje přímo ovlivňovat výkon vozu, stejně jako upravovat jeho vzhled podle vašeho vkusu. Need for Speed ProStreet má skutečnou příchuť ryzího adrenalinu a závodění se vším, co k tomu patří. Každý šrám, škrábanec a promáčknutý plech je známkou boje a důkazem vaší vytrvalosti a odhodlání. S agresivním a vysoce zdatným AI se ponoříte do dosud nevídané, ale naprosto věrné závodní simulace. K tomu přidejte revoluční onlinový mód, který změní smysl společného soutěžního hraní, a z Need for Speed ProStreet vám vyjde nejlepší esence emocí nabitých soubojů v pouličních závodech.

Titul Need for Speed ProStreet bude dostupný pro videoherní a zábavní systém Xbox 360™, počítačový zábavní systém PLAYSTATION®3, Wii™, počítačový zábavní systém PlayStation®2, Nintendo DS™, přenosný zábavní systém PSP® (PlayStation® Portable), PC a mobilní telefony.
zaslal Jakkub    31.05.2007, 17:45:46    sekcia NFSPS    komentáre (21)

Biografia Priestess na EA.com

Ak sa chcete dozvedieť mnoho zaujímavého o kanadskej hard rockovej kapele Priestess, môžete si prečítať tento článok na oficiálnych stránkach EA. Priestess sú autorom skladby I Am The Night, Colour Me Black, ktorú môžete počuť v hudobnom doprovode NFS: Carbon.
Už dávnejšie tu boli články o Tigarah a Eagles of Death Metal.
zaslal Jakkub    31.05.2007, 00:47:26    sekcia NFSC    komentáre (0)

Preview NFS: Pro Street na Tiscali Games

Internetový server Tiscali Games dnes publikoval obsiahle preview, odhaľujúce mnohé zaujímavosti o pripravovanom Need for Speed: Pro Street. Ďalší diel NFS už nebude obsahovať žiadne prvky ilegálneho závodenia, závodiť sa bude iba na legálnom okruhu, ale pravdaže s vytuningovanými autami. Táto zmena umožnila aj začlenenie prepracovaného modelu poškodenia do hry (v minulosti mali automobilky námietky práve kvôli ilegálnosti závodov). Viac sa dočítate v samotnom článku.
Pro Street je starší bratr Undergroundů. Lidé, kteří vytunili svoje auta, zaplatili těžké pokuty a vyjížděli do noci, jsou známí jenom v úzkém kruhu, jinde nic neznamenají. Chtějí všeobecné uznání, takže jdou na oficiální tratě. A to je zásadní novinka Pro Streetu, která mění pár pravidel a tím zásadně mění herní tvář.
(celý článok)
zaslal Jakkub    29.05.2007, 21:39:17    sekcia NFSPS    komentáre (19)

Prvé wallpapery k NFS: Pro Street

Aj keď do oficiálneho ohlásenia Need for Speed: Pro Street si ešte nejaký ten deň počkáme (konkrétne do 31. mája), na svete už sú prvé wallpapery s motívom tejto hry. Ich autormi sú fanúšikovia z komunity NFS-Planet.de, konkrétne celi, X-R4Y a NFS XTREME.

zaslal Jakkub    28.05.2007, 18:09:41    sekcia NFSPS    komentáre (5)

Pätica scanovaných screenshotov z Pro Street

V predchádzajúcej novinke ste si mohli prečítať súhrn informácií o Need for Speed: Pro Street, ktoré publikoval poľský magazín PLAY vo svojom preview. Pozrime sa teraz na päticu zatiaľ nikde nezverejnených obrázkov, ktoré obsahoval článok. Ich kvalita nie je práve najlepšia, ale musíme sa uspokojiť s tým čo máme, keďže sa naozaj jedná o jedny z prvých materiálov k hre vôbec.

zaslal Jakkub    27.05.2007, 23:21:20    sekcia NFSPS    zdroj: Tiscali Games    komentáre (11)

Prvé info o NFS: Pro Street z magazínu PLAY

Aj keď oficiálne odhalenie Need for Speed: Pro Street sa bude konať až vo štvrtok 31. mája, poľský magazín PLAY už napísal a publikoval prvé preview tejto pripravovanej časti NFS. Z preview sa dozvieme mnoho zaujímavých informácií a nechýbajú samozrejme aj zatiaľ nikde nezverejnené obrázky, ktoré ukazujú nablýskané Audi RS4 a ďalšie autá na závodných okruhoch. Pri pohľade na prvý teaser a toto preview to skutočne vyzerá tak, že NFS: Pro Street bude hlavne o závodení na uzavretom okruhu.


Prejdime už ale k spomínaným informáciám, ktoré vyplynuli z poľského preview:
» Need for Speed: Pro Street je oficiálny názov pre hru.
» Hra bude oveľa reálnejšia ako jej predchodcovia, nebudú chýbať deštrukcie vozidiel.
» Zajazdíme si na autách od 28 rôznych automobiliek (vrátane Hondy).
» Nájdeme tu autá z obdobia 60-tych rokov až do súčasnosti.
» V hre bude len 8 exotických vozidiel.
» Za poškodzovanie áut na určených miestach budete dostávať speciálne ocenenia.
» Prvé 3 úrovne poškodenia nebudú vplývať na jazdné vlastnosti vozidla.
» V hre sa bude znovu nachádzať Autosculpt a bude omnoho viac prepracovaný.
» Hra ponúkne 4 typy závodov - závod na uzavretom okruhu, Drift, Speed Challenge a Drag.
» Zajazdíme si na tratiach po celom svete.
» Závody nebudú obmedzené kategóriami vozidiel (to zmanemá, že auto s 70 hp môže nastupiť proti autu s 400 hp).
» Nebudete musieť vyhrať každý závod, stačí byť prvý v záverečnom sčítaní bodov (ako v URL závodoch v NFSU2).
» V hre budú rôzne pomocné systémy (ABS a pod.) ktoré však bude možné vypnúť.
zaslal Jakkub    27.05.2007, 13:29:11    sekcia NFSPS    komentáre (21)

BMW M3 z Most Wanted v realite

Chcete vidieť, ako by vyzeralo modro-strieborné BMW M3 GTR z NFS: Most Wanted v reále? Nemecká televízna relácia BIZZ sa pokúsila toto auto preniesť z monitora do reality - autori zobrali staré 18-ročné BMW 3 Coupé a po niekoľkých úpravách vyzerá na nerozoznanie od známeho BMW M3 GTR z Most Wanted. Reláciu si môžete pozrieť v archíve na stránkach televízie Kabel1, ktorá program vysiela.
zaslal Jakkub    26.05.2007, 23:19:05    sekcia NFSMW    komentáre (8)

NFS: Pro Street bude! Ďalší dôkaz.

Aj keď zo stránok ElectronicArts.cz, ktoré po vydaní prvého videa pravdepodobne nechcene odhalili meno budúceho NFS, už zmizli akékoľvek náznaky NFS: Pro Street (a namiesto toho sa u teaseru uvádza len Video 1), stále si môžeme byť takmer s určitosťou istí, že to, čo nám EA 31. mája 2007 predstaví, bude práve Need for Speed: Pro Street. Už minule sme tu mali informácie o zaregistrovaných doménach, najnovšie to dokazuje aj letmý pohľad do zdrojových kódov oficiálnej stránky NeedForSpeed.com, na ktorej beží prezentácia s videom a odpočítavaním do spomínaného dátumu predstavenia hry. Zdrojové kódy obsahujú výrazy ako eagamenfsps07na, GAME-NFSPS07 alebo Need for Speed PS 2007 : Teaser, pričom skratka NFSPS nepochybne znamená NFS: Pro Street.


Všetko si môžete overiť aj sami, stačí na stránke NeedForSpeed.com kliknúť na pozadie pravým tlačítkom myši a zvoliť možnosť Zobraziť zdrojový kód (prípadne View Source).
zaslal Jakkub    24.05.2007, 20:07:24    sekcia NFSPS    komentáre (2)

Need for Speed: Pro Street Teaser v HD kvalite

Pre naozajstných fajnšmekrov tu mám zaujímavý materiál: nedávno uvedený prvý teaser k Need for Speed: Pro Street v HD rozlíšení 720p a extrémne vysokej kvalite. Pri prehrávaní uvidíte naozaj každý detail. Toto ani nie minútové video má preto viac ako šesťdesiat MB.
zaslal Jakkub    24.05.2007, 19:38:50    sekcia NFSPS    komentáre (2)

Need for Speed 11 = Need for Speed: Pro Street

Včera sme mali možnosť po prvýkrát zhliadnuť krátku upútavku na prichádzajúci diel Need for Speed, ktorému komunita stihla priradiť neoficiálny názov - Need for Speed 11. V spomínanom teaseri sa však žiadny názov ani podtitul pre nové NFS neuvádza, nájdeme tam iba dátum oficiálneho ohlásenia hry, ktoré bude 31. mája 2007. Všetky zdroje, vrátane oficiálnej stránky NeedForSpeed.com, podtitul novej časti taktiež úzkostlivo taja, na oficiálnej stránke je okrem teaseru len nápis Revolúcia prichádza a odpočítavanie do spomínaného 31. mája.


Už dnes však môžeme takmer s určitosťou povedať, že meno nového, v poradí jedenásteho dielu znie Need for Speed: Pro Street. Prekvapivo práve naši západní susedia si totiž s nejakým utajovaním hlavu nelámu a na stránke českej pobočky EA sa už dnes objavil tento názov ako meno pre pripravovanú časť NFS. Pravosť tejto informácie potvrdzujú aj domény NeedForSpeedProStreet.com a NFSProStreet.com, ktoré sú zaregistrované na spoločnosť Electronic Arts (zatiaľ však na nich nebeží žiadna prezentácia).

Názov Need for Speed: Pro Street sa objavil už začiatkom roka (ako jeden z mnohých "zaručených" názvov pre nové NFS), avšak tejto správe nikto neprikladal veľkú váhu, keďže nebola potvrdená. Teraz sa nám názov Pro Street čiastočne potvrdil, avšak na 100% isté bude všetko až po 31. máji, keď sa dozvieme všetko dôležité o novom NFS (snáď uvidíme aj logo a nové screenshoty či videá).
zaslal Jakkub    22.05.2007, 16:38:14    sekcia NFSPS    komentáre (5)
Strana: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200


Archív noviniek