Vyhľadávanie

Galéria

najnovší obrázok od

skyline
rozlíšenie 
veľkosť 
zobrazení 
pridané 
1364x380
298,54 kB
5
19.1.2018
23:32:49

Kúpiť na PC

52,99€

Anketa

Kde spočívá největší problém NFS Payback?

Odkazy

Naša ikonka:
Naša ikonka

Spolupracujeme:
Need for Speed: The Run PC gamerate
ABCgames.sk - hry, cheaty, trainery, návody, preklady, cd obaly, wallpapery, screenshoty, download
NFS-Planet
NFSCars.net
Electronic Arts
GTACity.cz

Štatistiky

Novinky - NFS: Underground

První informace i ukázky ze Snapshotu Pro

Zatímco o víkendu se nás lidé z Ghost Games snažili navnadit na nové díly k úpravě vozu, dnes se nám rozhodli ukázat něco z nejzajímavější novinky poslední aktualizace, vylepšeného foto modu. Snapshot Pro, jak danou funkci nazývají, bude obsahovat pěknou řádku nástrojů. Od různých filtrů přes ztmavení až po hloubku ostrosti snímku.

Abyste jste při budoucím focení neměli moc trablí, stvořili vývojáři seznam několika užitečných tipů. Najdete v něm popis veškerých nástrojů i několik ukázkových příkladů.

Vstup do sekce Snapshot Pro tipy

Při této příležitosti tu máme i první ukázky Snapshotu Pro přímo v akci. Díky vývojářům, kteří opět poskytli několika YouTube kanálům exklusivní ukázky. Můžete si tak prohlídnout focení Fordu Focus RS a Nissanu Silvia S13.


zaslal Ondryskuba    02.02.2016, 10:50:00    sekcia NFSU    komentáre (0)

Nástroje na modifikovanie NFS: Underground - ModTools v1.0

Včera sme tu na webe zverejnili prídavný model auta BMW M3 do NFS: Underground (viď nižšie). Ak vás téma modifikovania hry zaujala, možno využijete aj nový balíček nástrojov na pridávanie vlastných áut a výrobu módov. Nesie názov ModTools v1.0 a jeho autorom je nfsu360. Balíček ModTools sme tu už nedávno mali aj pre NFSU2.

NFS:U Geometry Compiler slúži na konvertovanie modelov áut do hry. Takisto s ním môžete vytvoriť aj vinyly, decaly, neóny, štýly motora, kufre (layouty a komponenty), kapoty, nárazníky, side skirty, spojlery, body kity atď. Takisto animácie pre kufor, dvere a kapotu.

NFS:U Texture Compiler slúži na vytváranie súborov textúr textures.bin. Kompiler podporuje DDS súbory, tie musia byť komprimované v DXT1 alebo DXT3.

NFS-CfgEd for NFS:U slúži na opravu pozícií kolies pridaných áut. Takisto autu môžete priradiť logo výrobcu.

Ak hľadáte pomoc s modovaním NFSU, prečítajte si výborný návod, ako pridávať autá do NFSU2 - postup je podobný. Nájdete ho na NFS-Tools blogu.
zaslal Jakkub    28.02.2010, 23:24:52    sekcia NFSU    komentáre (0)

Model BMW M3 do NFS: Underground!

Aj NFS: Underground sa po siedmich rokoch od vydania dočkalo prvého prídavného autíčka. Ide o model BMW M3 od autora nfsu360. Auto v hre nahrádza Mazdu Miatu. Iste si spomínate, že nedávno sme tu mali rovnaké auto aj do NFSU2.


Inštalácia: nakopírujte súbory GEOMETRY.BIN a TEXTURES.BIN do NFS Underground\CARS\MIATA. Potom použite nástroj NFS-CfgInstaller (je pribalený v archíve) na importovanie config súboru bmw.u1car do hry.
zaslal Jakkub    27.02.2010, 18:55:20    sekcia NFSU    zdroj: NFSCars.net    komentáre (4)

Servery NFS: Underground ukončia svoju činnosť

Servery pre online mód NFS: Underground prestanú fungovať 13. januára 2006, EA tak po dvoch rokoch prestáva podporovať multiplayer u tejto hry. Naďalej bude možné hru viacerých hráčov prevádzkovať cez neoficiálne programy a peer-to-peer siete (Hamachi a pod.). EA ďakuje každému hráčovi, ktorý sa podieľal na budovaní výnimočnej komunity okolo NFS: Underground, a zároveň dúfa, že nadšenie z online hrania bude pretrvávať aj s prichádzajúcimi titulmi.
zaslal Jakkub    25.10.2005, 19:52:03    sekcia NFSU    komentáre (13)

467 vinylov pridaných

"Menšie" množstvo vinylov bolo pridaných do znovuzrodenej sekcie Vinyls. Možno vás práve jeden z rovných 467 kúskov podnieti znovu si naištalovať už staršie NFS: Underground.
zaslal Jakkub    24.07.2005, 14:26:46    sekcia NFSU    komentáre (1)

13 nových wallpaperov

Takže pre posledný augustový deň som si pre vás pripravil po dlhšom čase 13 super nových wallpaperov s motívom NFS: Underground. Nájdete ich v sekcii Wallpapery.
zaslal Jakkub    31.08.2004, 15:49:31    sekcia NFSU    komentáre (0)

Car Park Garage Mod

Po úpravách oblohy tu máme aj prvú úpravu vzhľadu cesty v menu, kde sa vám predvádza auto. Car Park Garage Mod jej vzhľad zmení tak, aby vyzerala ako podzemné parkovisko. Nájdete ho v sekcii Modifikácie.
zaslal Jakkub    11.07.2004, 00:45:41    sekcia NFSU    komentáre (0)

Mega update modifikácií!

Konečne tu máme niečo zaujímavejšie ako vinyly a sú to konkrétne módy ktoré menia dennú dobu na trati. Máme medzi nimi rôzne kúsky, jeden napríklad pridá zelenú oblohu, s pomocou iného zas budete "vidieť" až do vesmíru. Celkovo ich je 5 a nájdete ich v sekcii Modifikácie.
zaslal Jakkub    10.07.2004, 00:44:59    sekcia NFSU    komentáre (1)

Anketa & Hudba

Nech sa pozerám ako sa pozerám, nič o NFSU nenájdem, tak si aspoň vyhodnotíme júnovú anketu. Na otázku "Máte konzolu?" odpovedalo celkom 257 ľudí, z toho rapídna väčšina žiadne takéto zariadenie nevlastní, na druhom mieste sa umiestnilo PlayStation2. Presné výsledky v sekcii Ankety. Nová anketa je tak trochu na odreagovanie a pýtame sa vás na vaše ctené pohlavie. Mimochodom, konečne som opravil odkazy v sekcii Tracklist, takže si opäť môžete stiahnuť hudbu hrajúcu v hre.
zaslal Jakkub    07.07.2004, 00:43:58    sekcia NFSU    komentáre (0)

2 nové programy & anketa

Po dlhšom čase (cca. 4 mesiace) sa nám objavili hneď 2 nové programíky pre NFSU. Je to konkrétne nová verzia LAN Toolu, programu, ktorý vám umožní hrať NFSU po LANke a program, ktorý dokonale prečistí online miestnosti od nežiaducich hráčov. Nájdete ich v sekcii Programy a editory. No a výsledky hlasovania pre mesiac máj nájdete tu.
zaslal Jakkub    05.06.2004, 23:50:09    sekcia NFSU    komentáre (0)
Strana: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6


Archív noviniek