Vyhľadávanie

Galéria

najnovší obrázok od

(bez názvu)
rozlíšenie 
veľkosť 
zobrazení 
pridané 
960x960
62,42 kB
2614
9.1.2020
17:27:54

Kúpiť na PC

52,99€

Anketa

Ako hodnotíš NFS Heat? (známkovania ako v škole)
1
Zobraziť sekciu 93

2
Zobraziť sekciu 59

3
Zobraziť sekciu 66

4
Zobraziť sekciu 56

5
Zobraziť sekciu 58

Spolu hlasov: 332

Odkazy

Naša ikonka:
Naša ikonka

Spolupracujeme:
ABCgames.sk - hry, cheaty, trainery, návody, preklady, cd obaly, wallpapery, screenshoty, download
NFS-Planet
NFSCars.net
Electronic Arts
GTACity.cz

Štatistiky

Need for Speed Center


Novinky

Patch 1.2 je vonku!

Nedávno som vás informoval o pripravovanom novom patchi pre NFSU2, ktorý bol práve v príprave. V súčasnosti je oficiálne zverejený a prístupný na download:
» Zvýši výkon na grafických kartách sérií NVIDIA 6800 vo vyšších rozlíšeniach.
» Opraví padajúcu hru v Online Lobby na OS Win98/ME.
» Nebudete už viac potrebovať internetové pripojenie pre hru na LAN.
» Nový anticheat systém ktorý detekuje cheatera a oznámi vám ho pred vstupom do online závodu.
zaslal Jakkub    08.03.2005, 18:54:00    sekcia NFSU2    komentáre (0)

Spustená Galéria

Aby sľuby, že s novým hostingom prichádza aj mnoho nových možností nezostali len sľubmi, spúšťam dnes dlho očakávanú galériu, kde si môžete sami uploadnúť svoje vlastné obrázky, ktoré si následne zaradíte do príslušného oddielu. Je tu miesto pre vaše vlastné galérie, NFSU a NFSU2 tuning, Dyno tuning, obrázky zo starších NFS, reálny, dokonca aj virtual tuning a ďalej rôzne OT galérie - skrátka všetko na čo si len spomeniete. Majte ale, prosím, na pamäti pravidlá. Nájdete tam aj inštrukcie k používaniu galérie. Ale pozor - ak by vás tam niečo trápilo, neváhajte a kontaktujte ma, dajú sa tam totiž takmer všetky nastavenia zmeniť. Ani obmedzenie na 2 MB pre každého užívateľa nie je definitívne, môže sa potom ľahko zdvihnúť, v prípade, že nebude stačiť. Ale dosť už bolo rečí, teraz radšej vstúpte na gallery.needforspeed.sk a rovno sa aj registrujte.
zaslal Jakkub    01.03.2005, 18:50:08    sekcia Ostatné    komentáre (0)

Nová adresa www.needforspeed.sk

Kto sleduje tento web pravidelne už od jeho vzniku, určite postrehol, že začínal na úplne jednoduchom freehostingu na adrese nfs.freehost.cz. Už po týždni existencie však začali problémy s downloadom, a preto sa vtedajší ešte ani nie 30MB veľký web presunul začiatkom roku 2004 pod krídla GamesWEBu na adresu nfs.gamesweb.sk, kde fungoval až dodnes. No teraz nastal čas na presun v súčasnosti už vyše 500 MB veľkého webu na vlastný hosting a doménu, kde sa mu otvárajú úplne nové možnosti rozvoja. Touto cestou by som sa teda chcel poďakovať hernému serveru GamesWEB, pretože aj vďaka nemu je teraz web tam kde je.

No a teraz k novinkám. Ako už z napisu vyplýva, web sa presunul na adresu www.NEEDFORSPEED.sk, pre rýchlejšiu navigáciu môžete využívať tiež adresy ug.needforspeed.sk (NFS: Underground) a ug2.needforspeed.sk (NFS: Underground 2). Na záver vás prosím, aby ste si zmenili adresy vo svojich obľúbených položkách. Ďakujem.
zaslal Jakkub    26.02.2005, 18:46:43    sekcia Ostatné    komentáre (0)

Chystá sa patch

EA potvrdilo, že chystá ďalší patch pre PC verziu NFS: Underground 2:
» Opraví chyby s grafickými kartami nVidia GF6800. Hra bola oprimalizované len pre ATI X800 a horšie.
» Budú opravené tiež chyby v multiplayeri na systémoch W98/ME. Keď totiž hráč A vytvoril miestnosť, tam sa pripojil hráč B, ktorý následne odišiel a založil novú miestnosť, kde sa napojil hráč A, hra padla.
» EA prinesie nový systém anti-cheatu.
» Opravená bude hra po LAN. Už nebude potrebné internetové pripojenie.
Patch je momentálne v štádiu testovania a zverejnený bude v priebehu nasledujúcich týždňov.
P.S. - Mrknite ešte na nové artworky z NFSU2 pre Nintendo DS. Verzia pre túto konzolu bude vydaná 29. apríla tohto roku.
zaslal Jakkub    24.02.2005, 18:42:10    sekcia NFSU2    komentáre (0)

NFSU2 liga

Vážení čtenáři, hráči NFS: Underground 2, myslíte si, že jezdíte takříkajíc na úrovni? Chcete své schopnosti porovnat s těmi nejlepšími? Chcete se účastnit LAN turnajů i celorepublikových progamingových akcí? Pak neváhejte a přihlašte so do Playzone NFSU2 ligy na www.playzone.cz, která je od letošního roku součástí lig, které pořádá Progamers.cz. Jediné, co musíte pro zaregistrování splňovat, je členství v Českomoravském svazu progamingu (www.cmsp.cz), za zaregistrování zaplatíte pouhých 100 Kč. Neváhejte a pospěšte si, registrace poběží již jen několik dní. Těším se na vás všechny, tak všem vám sílu v motoru, ať už se přihlásíte či nikoli.
Martin Janeček
zaslal     20.02.2005, 18:39:31    sekcia NFSU2    komentáre (0)

Novinky zo sveta NFS

» NFSU2 oslavuje úspechy - stáva sa oficiálnou progamingovou hrou. Okrem novej ligy na PlayZone sa bude Underground 2 závodiť aj na Majstrovstvách ČR v počítačových hrách
» Nemecké NFS-Planet vyhlásilo tuningovú súťaž o zaujímavé ceny (Model Mazdy RX-7, NFSU2 kalendár...)
» Nové cheaty pre konzolové verzie hry taktiež na NFS-Planet
» Po internete koluje tento zaujímavý obrázok hracieho automatu NFS: Underground (fake)
» Player 1, your next race starts in: 272 Days - tento nápis sa nachádza na austrálskej oficiálnej stránke NFSU2. Znamená to, že Most Wanted si zahráme už za 272 dní? Je to veľmi pravdepodobné...
zaslal Jakkub    19.02.2005, 18:35:29    sekcia NFSU2    zdroj: NFS Planet    komentáre (0)

Chcete vlastnú fanstránku? No problemo!

Nie je žiadnou novinkou, že v dnešnej dobe si môže založiť vlastnú fanstránku prakticky každý. Netreba k tomu žiadne zvláštne vedomosti, stačí jeden WYSIWYG editor, popr. publikačný systém, niekoľko zdrojov a jednoduchý hosting. Tu by som sa pozastavil pri onom magickom slovíčku - zdroj. Aby nedošlo k omylu, nemyslím zdroj elektrického napätia ;-), ale zdroj ako stránku, z ktorej autor fanwebu čerpá obsah.
Celý článok...
zaslal Jakkub    07.02.2005, 00:09:00    sekcia Ostatné    komentáre (0)

Artwork a ďalšie info o NFS: Most Wanted!

UPDATE 7.2.2005: Info a artwork je falošný! Chcete vedieť prečo?

Po oficiálnom ohlásení ďalšej časti NFS EA opäť pre IGN Insider zverejnilo nové informácie a dokonca aj oficiálny artwork (resp. wallpaper) z Most Wanted! V plnej veľkosti si ho zobrazíte kliknutím na obrázok v pravo. A teraz k prekladu zverejnených informácií:
» V Most Wanted si zajazdíme na 92 (!) licencovaných vozidlách európskych, amerických a ázijských značiek.
» Okrem športiakov na ktoré sme boli zvyknutí z Hot Pursuitov tu budú aj autá ktoré bežne vídame na ulici a taktiež SUV and americam muscle.
» Opäť bude hra rozdelená na 2 lokálne verzie s niekoľkými odlišnými vozidlami.
» EA vyvíja nový systém AI pre protivníkov a políciu, takže budú rafinovanejší a budu používať triky o ktorých by sa vám ani nesnívalo.
» Môžete sa tešiť na mnoho možností tuningu (v rozsahu NFSU2 to ale pravdepodobne nebude). Veľký dôraz bude kladený na tuning výkonu (Dyno).
» EA potvrdilo, že v príbehu Most Wanted sa znova objaví tvár známej celebrity. IGN predpokladá, že to bude opäť Brooke Burke.
» V hre bude multiplayer online a aj pre LAN.
» Splitscreen multiplayer je potvrdený len pre konzolové verzie hry.
» Zahrnutie deštrukčného modelu nie je potvrdené.
» EA nakoniec sľúbilo jedno veľké prekvapenie, ktoré pravdepodobne zverejní až tesne pred vydaním. Vraj sa bude jednať o revolučný prvok v sérii NFS, ale aj vo všetkých racing hrách.
Ja ešte pripomeniem, že hra vyjde koncom tohto roka (podľa artworku to bude v decembri), a ako sami vidíte, máme sa naozaj na čo tešiť!
zaslal Jakkub    05.02.2005, 00:04:53    sekcia Ostatné    komentáre (0)

Chcete podložku NFS: Underground 2?

Magazín Level, ktorý svojím nasledujúcim číslom oslávi 10. výročie vzniku nadeľuje naozaj vo veľkom. Okrem zlacnenia o 30 Kč a 60 Sk (DVD verzia) v 122. čísle nájdete podložku pod myš s motívom NFSU2 a na cover disku skvelú hru Operace Flashpoint. Vychádza už 24.1.2005.
zaslal Jakkub    20.01.2005, 23:57:06    sekcia NFSU2    komentáre (0)

NFS: Most Wanted odhalené!

Tak, chlapci z EA našťastie predstavili deviatu časť NFS trochu skôr ako v máji 2005. Bude sa nazývať, podľa môjho očakávania, NFS: Most Wanted, a už teraz je známych mnoho informácií:
EA ohlásili vydanie nového pokračovania NFS série s titulom Need for Speed: Most Wanted, tentoraz sa znovu odtrhnú od Underground série a vrátia späť k základom NFS, teda k naháňačkám po krajine s políciou. Budete im utekať až pokým nestratia vašu stopu, nebudú chýbať priam hollywoodske naháňačky s 15 policajnými autami na obrazovke. Obtiažnosť útekov bude stále vyššia, budete si môcť auto upgradovať o nové technológie, získavať nové nebezpečné manévre, s ktorými budete utekať polícii a nakoniec nebude samozrejme chýbať ani modding a tunning. Celé sa to bude odohrávať v 4 rozličných regiónoch (pravdepodobne vonkajšie časti krajiny a aj menšie mestá), očakávať môžete rozmanité počasie a samozrejme jazdy od rána až do večera (už žiadne deprimujúce jazdy v noci). Spolu si zajazdíte na približne stovke áut od ázijského importu, cez exotické, americké muscle až po európske. Online hra by mala byť tiež k dispozícii a bude podobná ako v NFSU2. Zaujímavá informácia je aj v oznámení platform, na ktoré vyjde a to Xbox 2, Xbox, PS2, GC, PC, PSP, GBA (alebo Nintendo DS) a na všetky už koncom roka 2005. EA už možno má interné informácie, že Xbox2 sa naozaj začne predávať koncom roka. Spolu s NFS: MW ohlásili aj dátum Burnout 4, ktorý má vyjsť rovnako spolu s vyjdením Xboxu 2. - sector.sk
Ja ešte dodám, že jazdiť budete až v 8 herných módoch: Multiple point races, Toll booth races, Speed trap photos, Outrun, Outrun best route, Circuit, Sprint, Knockout – Cost to state, Pursuit milestones a Headlines milestones. Taktiež bude hra obsahovať prvky RPG, takže budete získavať nové schopnosti a získavať skill. V hre bude dosť možností aj na tuning a úpravu auta (môžete tak zmiasť políciu). Bude sa teda jednať o akési spojenie Underground a Hot Pursiut. Čítajte aj túto obdobnú novinku na Tiscali Games.
zaslal Jakkub    19.01.2005, 23:54:44    sekcia NFSMW    zdroj: sector, tiscali    komentáre (0)
Strana: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200


Archív noviniek