Vyhľadávanie

Galéria

najnovší obrázok od

BWM
rozlíšenie 
veľkosť 
zobrazení 
pridané 
1600x900
261,22 kB
1259
4.2.2021
00:02:27

Kúpiť na PC

27,99€

Anketa

Ako hodnotíš NFS Heat? (známkovania ako v škole)
1
Zobraziť sekciu 241

2
Zobraziť sekciu 152

3
Zobraziť sekciu 145

4
Zobraziť sekciu 127

5
Zobraziť sekciu 130

Spolu hlasov: 795

Odkazy

Naša ikonka:
Naša ikonka

Spolupracujeme:
ABCgames.sk - hry, cheaty, trainery, návody, preklady, cd obaly, wallpapery, screenshoty, download
NFS-Planet
NFSCars.net
Electronic Arts
GTACity.cz

Štatistiky

Novinky

Prvé sekcie a špekulácie o No Limits

Znie to možno zvláštne, no momentálne je oficiálne potvrdené iba nové mobilné Need for Speed. O tzv. "veľkom NFS" na PC a konzoly síce pravidelne informujeme - naposledy to bola fáma o Undergroundom 3, no napriek tomu si ešte na oficiálne ohlásenie hry musíme počkať. Preto sa radšej sústredíme na to, čo reálne prichádza, a to je Need for Speed No Limits.

O hre vieme, že vyjde v roku 2015. Predstavená bola pomocou videa s Kenom Blockom, ktorý okrem pozície racing advisor pre značku NFS zastáva aj silný reklamný potenciál. Video vyšlo 20. novembra tohto roku.Keďže už o hre máme pár prvotných informácií, vytvorili sme pre No Limits sekcie o hre, zoznam áut a screenshoty, ktoré budeme postupne dopĺňať novými informáciami.

Najnovšou novinkou zo sveta No Limits je zverejnenie nového obrázku z hry obsahujúceho masívne upravený Ford Fiesta. Na aute je vinyl veľmi podobný tomu, ktorý má na sebe aj Blockova Fiesta. Môžeme predpokladať, že to zrejme bude nejaký bonusový/prémiový obsah v hre.Najzaujímavejší na celom obrázku Fiesty je však jeden malý detail na ŠPZ auta. Nie len pre NFS platí, že tam sú uvedené dôležité detaily o hre - zväčša dátum vydania. V posledných Need for Speed dieloch sme tam vídavali skôr názov mesta, v ktorom sa hra nachádzala (NFS MW malo na ŠPZ nápis City of Rockport, Carbon malo City of Palmont, HP zas Seacrest County). Najnovšie Rivals tento koncept pritiahla do extrému tým, že ste si v hre mohli vybrať značku s ľubovoľným mestom.

Na značke Fiesty sa jasne črtá nápis Fairhaven. Vo Fairhaven sa odohrávalo posledné Most Wanted. Znamená to teda, že sa v mobilnej hre vrátime späť na známy asfalt? Alebo je to iba planý poplach a na aute si môžeme v štýle NFS Rivals meniť poznávacie značky? Na prvých obrázkoch sú všetky autá poriadne upravené, možnosť výmeny značiek je určite v hre. No návrat do Fairhaven tiež nevyzerá zle - celá herná plocha bola zábavne, originálne a funkčne spracovaná.

zaslal Trhač    14.12.2014, 22:40:00    sekcia NFSNL    zdroj: No Limits Twitter    komentáre (0)


Archív noviniek