Vyhľadávanie

Galéria

najnovší obrázok od

MR2
rozlíšenie 
veľkosť 
zobrazení 
pridané 
1600x900
340,76 kB
11792
11.8.2021
17:47:11

Kúpiť na PC

27,99€

Anketa

Ako hodnotíš NFS Heat? (známkovania ako v škole)
1
Zobraziť sekciu 677

2
Zobraziť sekciu 318

3
Zobraziť sekciu 318

4
Zobraziť sekciu 305

5
Zobraziť sekciu 309

Spolu hlasov: 1927

Odkazy

Naša ikonka:
Naša ikonka

Spolupracujeme:
ABCgames.sk - hry, cheaty, trainery, návody, preklady, cd obaly, wallpapery, screenshoty, download
NFS-Planet
NFSCars.net
The-Witcher.cz
GTACity.cz

Štatistiky

Novinky - NFS 2015, júl 2015

BMW M3 z Most Wanted sa vracia!

Na oficiálnych kanáloch Need for Speed (Facebook, Twitter, web) sa len pred dvomi hodinami objavila nová správa. S blížiacim sa príchodom hry sa s takýmto úvodom novinky stretnete často :). Dnešná správa však poteší hlavne dlhoročných fanúšikov série: v hre sa objaví BMW M3 E46 z pôvodného Most Wanted.Toto auto bolo samozrejme tým "hero car" z Most Wanted z roku 2005. V Most Wanted to konkrétne bola pretekárska verzia GTR (pre podrobnosti odporúčam spoľahlivú nfs.wikia.com), ktorá je od "obyčajnej" E46 M3 vcelku vzdialený príbuzný. Napriek tomu že sa nejedná o našľapanú verziu GTR z MW, vďaka širokým možnostiam úprav áut si z tejto M3 budete môcť spraviť úplne rovnaké auto ako pred desiatimi rokmi.

Toto auto má slúžiť hlavne ako lákadlo na drahšiu verziu hry - Deluxe Edition. V tejto edícií vás bude BMW M3 čakať v garáži hneď od začiatku. Ak si túto Deluxe Edition predobjednáte, získate aj dva špeciálne balíky: Performance Pack a Styling Pack. Ten prvý obsahuje tuningové diely na úpravu výkonu, ten druhý diely ako splitter, spoiler, disky a pozor, (ak to teda neprekladám zle) aj nálepku. Deluxe edícia vám tiež umožní prístup k ďalším exkluzívnym herným predmetom a hlavne 10% zľavu na všetky predmety v hre.

Záverom: tešme sa z BMW M3, budeme si ho môcť v hre vyskúšať. Ak ste netrpezliví, je tu možnosť predobjednania Deluxe verzie hry. Môj názor? V EA rozhodne vedia ako zarobiť na hráčoch, no tiež vedia akú legendu majú pod svojou strechou a vedia počúvať (niektoré) prosby fanúšikov.
zaslal Trhač    31.07.2015, 18:40:00    sekcia NFS2015    zdroj: komentáre (0)

Gamescom 2015? Čakajme nové info o Need for Speed

Pred mesiacom sme tu mali výstavu E3 kde tým z Ghost Games po prvýkrát prezentoval ich najnovší počin. Uvideli sme krátku prezentáciu, prvý 81 sekundový trailer aj takmer štvorminútový gameplay. Železo však treba kuť pokiaľ je horúce, a tak už o týždeň dostaneme novú porciu noviniek, informácií, trailerov a ostatného materiálu z výstavy Gamescom. Tohtoročný Gamescom 2015 sa uskutoční v každoročnej lokalite - v Kolíne v Nemecku, v dňoch 5.8. až 9.8. 2015.

Na oficiálnej stránke NeedforSpeed.com sa objavil článok, opisujúci čo presne môžeme od Gamescomu čakať. V prvom rade je to konečne možnosť zahrať si Need for Speed - a to pre hocikoho, teda vás, fanúšikov hry. K dispozícií vám pochopiteľne nebude plná verzia hry, vaše možnosti budú mierne obmedzené. Začnete hranie upravením vášho auta v garáži (k dispozícii bude spolu päť áut), potom vyrazíte do Ventura Bay. Budete si môcť vyskúšať rôzne typy pretekov, alebo môžete preskúmať mesto, voľba bude na vás. Vývojári sľubujú, že si budú vaše upravené autá fotiť a tie najlepšie kúsky potom zverejnia.

V stredu 5. augusta sa dočkáme aj ďalšej tlačovej konferencie. My na ňu určite upriamime našu pozornosť, snáď sa znovu dozvieme nové informácie o hre. Konferencia začína o 9:30. Máme sa vraj dočkať aj nových trailerov.

Ak by ste Gamescom naozaj chceli navštíviť, stánok Need for Speed nájdete v hale 6. Hrať môžete od piatku až do nedele, každý deň minimálne od desiatej do šiestej (presné časy nájdete v článku uvedenom ako zdroj). Nám ostatným ostáva spoľahnúť sa na video stream, tak ako pri E3.
zaslal Trhač    30.07.2015, 09:50:00    sekcia NFS2015    zdroj: komentáre (0)

Nové obrázky, nové info o NFS 2015

Aj keď sa navonok môže zdať, že NFS Center znovu celý mesiac spalo, opak je pravdou. Rozšírili sme našu zbierku obrázkov z pripravovaného Need for Speed o nové oficiálne screenshoty, ktoré si všetky môžete stiahnuť z našej galérie. Všetky okrem jedného sú v rozlíšení 1920x1080 px, a tak vyhovejú snáď aj tým najnáročnejším.

Sekcia SCREENSHOTY

Ďalej sme pridali nový článok o meste, v ktorom budete tráviť túto zimu. Ventura Bay je asi dvakrát tak veľké ako Redview County z NFS Rivals, ktoré obsahovalo asi 160 km ciest. Táto oblasť žije iba v noci, a ponúka kombináciu klasických mestských oblastí pretkaných úzkymi uličkami, aj rýchlych okresných ciest čakajúcich na vašu voľbu, či najbližšiu zákrutu prejdete čistou stopou alebo širokým driftom. My momentálne čakáme iba na mapu tejto lokality.

Sekcia VENTURA BAY

A nakoniec sme vďaka novým informáciám mohli aktualizovať aj sekciu O hre. Aj keď sa jej obsah môže zdať ako kopec typických marketingových rečí, chváliacich hru do nebies, o pár rokov, keď bude EA rebootovať už aj Need for Speed V: Porsche Unleashed, príde nám takéto rýchle osvieženie pamäti vhod.

Sekcia O HRE

P.S.: to ešte stále nie je všetko, NFS Center sa zrejme už čoskoro rozrastie o nového člena. A to pre vás znamená skoršie novinky a rýchlejšiu odozvu na najnovšie správy zo sveta Neef for Speed.
zaslal Trhač    26.07.2015, 22:30:00    sekcia NFS2015    komentáre (3)

Need for Speed na E3 2015 - trailer a gameplay

Na tohtoročnej výstave E3 dostali fanúšikovia série Need for Speed od EA a Ghost Games očakávaný darček: prvý, plnohodnotný trailer, gameplay video aj oznámenie dátumu vydania hry. Už teda vieme, že hra vyjde 3. novembra 2015. Čo sa videí týka, ukazujú hru na akú sme čakali. Nové NFS na týchto materiáloch vyzerá mimoriadne dobre, grafika je výborná a vyzerá to že sa po dlhej dobe dočkáme aj riadneho príbehu.


Gameplay video ukazuje spôsob úprav áut, no tiež ukazuje aj jazdný model áut v hre. Ten by si možno zaslúžil trochu vylepšiť, autá na náš kus po ceste až príliš lietajú.

zaslal Trhač    02.07.2015, 10:00:00    sekcia NFS2015    komentáre (0)


Archív noviniek