Vyhľadávanie

Galéria

najnovší obrázok od

399
rozlíšenie 
veľkosť 
zobrazení 
pridané 
1920x1080
298,87 kB
78
16.7.2018
18:02:44

Kúpiť na PC

52,99€

Anketa

Kde spočívá největší problém NFS Payback?

Odkazy

Naša ikonka:
Naša ikonka

Spolupracujeme:
ABCgames.sk - hry, cheaty, trainery, návody, preklady, cd obaly, wallpapery, screenshoty, download
NFS-Planet
NFSCars.net
Electronic Arts
GTACity.cz

Štatistiky

Utility, patche, módy - NFS: Undercover


No Traffic Mod

No Traffic Mod je jednoduchá utilita do NFS: Undercover, vďaka ktorej z ulíc mesta zmizne všetka doprava. Cesty tak budú k dispozícii výhradne vám.

NFS-TexEd 0.9.0

Pomocou programu NFS-TexEd od autora nfsu360 dokážete prezerať, exportovať a samozrejme aj importovať textúry do Need for Speed: Undercover, ProStreet, Carbon, Most Wanted, Underground 2 a Underground. Program je zatiaľ vo verzii 0.9.0, avšak už teraz sa s ním otvára mnoho zaujímavých možností modifikovania.

Patch v1.0.1.17 EU-CZ-Other

Prvý patch pre NFS: Undercover hru upgradne do verzie 1.0.1.17 a opravuje najmä problémy s výkonom, kolísanie framerate a odlaďuje náročnosť hry. Verzia pre užívateľov s EU verziou s jazykmi anglický, český, ruský, dánsky, španielsky, fínsky, holandský, maďarský, poľský a nórsky.

Patch v1.0.1.17 FR/GER/ITAL-EU

Prvý patch pre NFS: Undercover hru upgradne do verzie 1.0.1.17 a opravuje najmä problémy s výkonom, kolísanie framerate a odlaďuje náročnosť hry. Verzia pre užívateľov s EU verziou s jazykmi francúzsky, nemecký a taliansky.

Patch v1.0.1.17 EN-US

Prvý patch pre NFS: Undercover hru upgradne do verzie 1.0.1.17 a opravuje najmä problémy s výkonom, kolísanie framerate a odlaďuje náročnosť hry. Verzia pre užívateľov s US verziou.

NFS-TexEd 0.7.0 Beta 2

Pomocou programu NFS-TexEd od autora nfsu360 dokážete prezerať, exportovať a samozrejme aj importovať textúry do Need for Speed: Undercover, ProStreet, Carbon, Most Wanted, Underground 2 a Underground. Program je zatiaľ vo verzii 0.7.0 Beta 2, avšak už teraz sa s ním otvára mnoho zaujímavých možností modifikovania.

Save Editor v1.2

Program Save Editor v1.2 vám umožňuje upravovať niekoľko rôznych údajov vo vašej uloženej pozícii v NFS: Undercover. Narozdiel od podobného Save Editoru od arushana (viď nižšie) ste schopní upraviť viac vecí ako len odomknúť nové autá. Čo konkrétne program dokáže:
» úprava peňazí na účte
» odomknutie všetkých obchodov, a teda aj áut a tuningových častí
» odomknutie prístupu do všetkých závodov a jobov
» označenie všetkých závodov ako dohraných
» úprava "Driver skills" - schopností závodníka
» pre pokročilých užívateľov tu je aj možnosť exportovania a importovania databáz

Autorom programu je CoDe RiPPeR.

Multimedia Converter v1.5.1

Nová verzia programu Multimedia Converter vám umožní extrahovať hudbu z NFS: Undercover do hudobných súborov vo formáte MP3 alebo WAV. Okrem toho program slúži aj na extrakciu hudby zo vštkých starších dielov NFS, od Hot Pursuit 2 do ProStreet vrátane. Ďalšou vymoženosťou je, že Multimedia Converter dokáže skonvertovať aj videá z NFS: Carbon, Most Wanted a Underground 2.

Save Editor Beta 0.9

Arushan z NFSNation.com zverejnil ďalší skvelý program pre NFS: Undercover. Tentokrát to je pokročilý Save Editor, ktorý vám umožňuje upravovať autá vo vašej uloženej hre a meniť informácie o nich (ako napr. heat či počet zatknutí). Okrem toho s programom môžete nahrať váš blueprint, alebo stiahnuť blueprinty iných z NFSNation.com.

Window mode

Chcete spustit NFS: Undercover v okne? Nie je nič jednoduchšie, ako si nainštalovať tento mód.

Inštalácia: Skopírujte obsah archívu do zložky s vaším NFS: Undercover.
Strana: 1 - 2